Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a bokám, mit csináljak? 18 f

Fáj a bokám, mit csináljak? 18 f

Figyelt kérdés
Ma tesi órán foci közben nem emlékszem pontosan, hogy megrúgtak, vagy rosszul léptem, de óra után éreztem, hogy kicsit fáj a jobb bokám. Délután s volt semmi komolyabb baja rendesen tudtam járni is. Azonban amikor lepihentem utána alig bírtam felállni. Nagyon fáj azóta is a jobb bokám belső része. Külső talpélen tudok csak menni. Utánaolvastam és majdnem mindenhol azt írták, hogy ha komolyabb baja van akkor az esetek nagy részében bedagad. Nekem azóta sincs bedagadva. Létezik, hogy pár nap alatt helyre jön jegeléssel? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. febr. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap menj el a kórházba és ott megmondják van e komolyabb baj. Inkább menj el, mert ha komolyabb baj van és rosszul gyógyul meg... Ezt saját tapasztalatból mondom.
2017. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Ha nem javul mindenképp elmegyek megnézetni. Köszönöm a gyors választ!
2017. febr. 7. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!