Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rendszerea bokafàjdalom?

Rendszerea bokafàjdalom?

Figyelt kérdés
Korulbelul 2 eve kezdett el jelentkezni ez a dolog nálam, amikor a HÉV-en ultem, de leszallni mar alig tudtam. Semmit nem csinaltam igazabol csak ultem, de mire mar felalltam hasogato fajdalom keletkezett a bokámnál ès majdnem osszeestem. Onnantol kezdve rendszeresen, 1-2 havonta jelentkezik ez. Ilyenkor nem tudok ráállni es korozgetem a bokam, ami jo esetben egy hatalmas roppanással veget vet a fajdalomnak, es mintha mi sem tortent volna elem tovabb az eletem. Nem megy ki a bokam, mert kinezetre ugyanolyan, nem dagad be, semmi sem tortenik vele, csak piszkosul faj es nem tudok járni sem. Volt olyn hogy hiaba probaltam meg roppantgatni, nem mozdult semerre, csak fájt, es orak mulva mult el, addig ulni tudtam csak, semmi mást. Most is ez tortent velem, kb 3 oraval ezelott es azota csak erosodott a fájdalom, nem tudok vele mit kezdeni es fogalmam soncs hogy mi ez és miert van. nem sportolok semmi extra dolgot, igazabol a heti 5 tesiora az amit csinalok, nem eroltetem meg a bokam, es sosem volt vele serulesem, emellett orvosnal sem voltam meg ezzel mert felek hogy semmit sem talalnak a rontgenen es kirohognek hogy ez egy egyszeru ficam... valaki aki ért ehhez, nem tudja mi okozhatja ezeket a fajdalmakat?
2018. dec. 23. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi okozza, de menj el orvoshoz mielőbb. A röntgen tényleg nem fog semmit mutatni - már ha egyáltalán megröntgenezik, ami nem valószínű, mivel a röntgen csak a csontsérüléseket mutatja, törést, repedést. Ha "egyszerű ficam", ha szalagsérülés, ha ínhúzódás, ha akármi más, akkor is el kell látnia az orvosnak: vizsgálat, kezelési javaslat stb.
2018. dec. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!