Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (sok ülés)

Mi lehet a bajom? (sok ülés)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Márciustól dolgozom mint programozó gyakornok, szinte egész nap egy helyben ülök. Eddig sem volt kimagaslóan sok testmozgás, de azért jártam edzeni, futni, stb. Most viszont mióta dolgozom, szinte nulla testmozgás van. Tünetek: puffadás, teltség érzet, nyálkás ürülék, hasi fájás. Ezek milyen betegség tünetei? Tudom, hogy orvoshoz kell fordulnom, csak előtte felteszem ide ezt a kérdést, hátha van rá "házi megoldás", vagy jár valaki hasonló cipőben. Étrendem mondhatni átlagos, reggel szendvics, napközben 2 kávé, ebéd csirke rizs, délután is átlagosnak mondható ételek, nincs túl sok cukor. Súlyom 84kg körül, magasság 182cm. Fogyasztok táplálék kiegészítőket: vitaminokat, illetve pár napja szedem a scitectől a fibers and enzymes rx-et, illetve a microbiota pro-t, mivel kevés rostot fogyasztok szerintem. Még nem igen érzek semmi változást így a pár nap alatt. Valakinek ötlet, tapasztalat, megoldás esetleg?
2019. júl. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
MIlyen a légkör a cégnél?
2019. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne orvoshoz fordulnod? Elintézi, hogy ezentúl csak 2 órát kelljen ülnöd ugyanannyi fizetésért?
2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Légkör szerintem közepes. Nem túl jó, de nem is rossz. Volt már sokkal rosszabb. Viszont mikor egy velem ugyan olyan pozícióban lévő emberke azt hiszi a főnököm, az kiakaszt néha és idegesít, de ettől eltekintve nyugodt a környezet, nincs hajtás.

Kedves második. Te aztán...

Felírna valamit pl ha ez valami gyulladásos betegség, vagy tudna valami okosat mondani, mit szedjek vagy mit ne, esetleg mit egyek/igyak, vagy mit ne. Tipikus mentalitás :) grat!

2019. júl. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!