Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet valami bajom ha nagyon...

Lehet valami bajom ha nagyon nyom az ülés?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tekerek nincs olyan nap hogy ne ezért is olyan fontos ez nekem... az van hogy az ülés a seglyükam és a haréim között nyom nagyon... sok tekerés után még este is érzem... a biciklim egy Cube Aim Pro 29es kerekekkel 19es vázzal... ki kell cserélnem az ülést vagy nem lehet semmi bajom tőle ???

2017. aug. 24. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
(És 14 vagyok...)
2017. aug. 24. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót a férfi szerveknek, az biztos.

Viselj bélelt gatyát, tegyél az ülésre párnázott ülésvédőt, és jó szögbe állíts be az ülést.

2017. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a biciklis gatya mennyit segítene a helyzeten ?
2017. aug. 24. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bringán a gyári ülést inkább inkvizíciós kínzóeszköznek nevezném, mintsem használható ülőalkalmatosságnak. Hogy miért ilyeneket tesznek rájuk, egyáltalán miért gyártanak le ilyen borzalmakat, azt nem tudom. Meridámon is ilyen volt, egy idejig azt hittem csak én vagyok ilyen nyamvadt, de csak nem tudtam megszokni, és végül jött egy új, nem túl drága nyereg. Mintha királyi trónon ülnék az előzőhöz képest. Pedig próbálkoztan pelenkás gatyával, zselés ülésfeltéttel, de ha rossz az ülés, igazán semmi más nem segít, csak egy másik ülés. Amúgy kérdeztem orvosoktól hogy mennyit árt egy rossz ülés, és igen eltérő véleményük volt erről. Azt viszont szerintem leszögezhetjük, hogy jót biztos nem tesz...
2017. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már több Tour de France versenyzőnél állapítottak meg hererákot.

A nyeregcsere nálunk is alap!

2017. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A középen lyukas, bordás ülést erre találták ki, tehermentesíti a középső lágy részeket.
2017. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam enye fájó érzést érezni, nagyon ritkán, én mindig úgy ülök a bringán hogy ülés elején ülök prosztatát nem nyomja max enyhén a fenék lyukat, van hogy nyáron vidéken simán csak egy laza boxer alsóba bringázok környéken alig vannak, és hát max telefonomat viszem magammal, de azt is úgy mivel sehova nem tudom rakni így mielöt fel ülök a bicikli ülésre boxer alsóban a fenekemhez teszem a telefont, na most pl olyankor a telefon sem nyomja ott a prosztatánál, pedig aztán közvetlen ott van a telefon rajta ülök.
2022. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!