Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tippek melegláb érzésre?

Tippek melegláb érzésre?

Figyelt kérdés
Egy jó pár éve észrevettem, hogy főként este(vagy amikor aludnék) olyan melege lesz a lábam hogy csak forgolódok. Nem tudom mi lehet ez, utána érdeklődtem a neten és azon kívűl, hogy a “betegség” neve melegláb érzés, semmi hasznosat nem találtam. Ez az érzés melegben (nyáron) fokozódik és már meglenni sem bírok. Meg szoktam mosni hideg vízzel, ez átmenetileg, amíg el nem alszok segít, viszont ez pl. egy osztálykiránduláson elég kellemetlen lehet. Mi lehet ez, kihez forduljak? Tippek, tanácsok amivel lehűthetném a lábam?

#láb #forróság #lábfej #Melegláb érzés #melegláb
2019. júl. 2. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
ez érdekes mert engem nem zavar, sőt, ha meleg a lábfejem az azt jelenti, hogy nem fázom
2019. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vizes zokni
2019. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!