Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettegés a ráktól. Hogyan...

Rettegés a ráktól. Hogyan változtassak a gondolkodásomon? 16/f

Figyelt kérdés

Sziasztok


16 éves vagyok, és bár tudom szinte mindenki fél bizonyos szinten a súlyos betegségektől, de nekem ez már olyan szintre jutott hogy minden napom a félelemből áll.


Sajnos iszonyatosan félek a ráktól. Kisebb koromban sose izgatott az egészségem igazán, de pár hónapja minden megváltozott. Ráeszméltem hogy engem is bármikor elérhet ez a borzasztó betegség.


Rengeteg különféle tünetem van, mindig más és más. És rettgek hogy akár a rák tünetei is lehetnek. Ha elmúllik az eggyik fájdalom, jön a másik. Borzasztó így élni főleg ilyen fiatalon.


Mindig arra gondolok hogy mi van ha tudni fogom előre hogy megfogok halni. Hogy fogok elköszönni mindenkitől...

Nem szeretném itt hagyni a szüleimet se hiszen én vagyok az egyetlen gyermekük.


Itt a nyár és jól is érezhetném magam, pihenhetnék, de én rettgek hogy már nincs sok hátra. Minden tünettel orvoshoz mennék, de egyszerűen már a szüleim se vesznek komolyan,annyi vizsgálaton voltam már.


Ismerem a farkasos mondást és én is attól félek hogy, egyszer tényleg baj lesz akkor se fog senki komolyan venni. Ezért is szeretnék ebből a hilochondriából kigyógyulni.


Járok pszchihiáterhez, de ennek ellenére még nagyon félek.

Ha esetleg van valakinek valami tanácsa, hogy mit tegyek, mire gondoljak akkor kérlek az ossza meg velem.


Kérlek vegyetek, komolyan, tudom viccesen hangzik ez az egész, de nekem nagyon megkeseríti az életem.


Köszönöm!



2019. júl. 3. 19:14
 1/4 anonim válasza:
46%

Ez a negatívitás kikészít... Ah..

Menny el egy szűrő vizsgálatra. Ha utána is félsz akkor.

Tenyuk fel káros vagy, gyógyíthatatlan! Kitudja mennyi van hátra neked.. Ilyenkor("ha gyógyíthatatlan rákos vsgy) ne azon siránkozz h meg fogsz halni.. Mind meghalunk kitudja lehet holnap elbasz egy kamion és meghalsz.. Vagy holnap után.. De legalább boldogan éltél és jó életed volt.. Ha én most meghalnak szeretném h a szüleim ne sírjanak hanem büszkék legyenek magukra h jól neveltek és boldogan éltem mindig, jó embert faragták belőlem csak ezt hozta a sors "ezt dobta a gép".

Fölöslegesen félsz... Addig élvezd az éltet míg van aztán egyszer meghalunk mind de legalább addig király volt minden, boldognak voltunk.


16f gondolkodj te is pozitívan ahogy irtam!

2019. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén javaslom, végezz el egy agykontroll tanfolyamot!
2019. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2019. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az élet halálos betegség!

Egyszer mindenki belehal.

2019. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!