Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak a gondolko...

Jantsek László kérdése:

Hogyan változtassak a gondolkodásomon, élet vitelemen?

Figyelt kérdés

Az elő történet :

Körül belül más fél évvel ezelőtt véget ért majd nem 4 éves kapcsolatom . Nem tudtam túl tenni magamat rajta. Első kapcsolatom volt ( 24 évesen ) kezdtem el csajozni addig a kövérségem és az alacsony önbecsülésem miatt nem is csináltam. Most 30 éves vagyok . Egy éve volt egy nagyon súlyos mély pontom ( semmi drog , hanem alkohol probléma volt) azt már sikeresen megoldottam. De nem jöttem helyre. fél éve járok szpihológushoz. A szakítás után keményen elkezdtem edzeni fél évig 45 kg szabadultam meg. Új munka helyett kerestem. Itt már éve dolgozok , de nem sokat ,mozgó így vissza jött 15 kg már. Azt érzem , hogy folyamatosan negatív dolgok történek velem folyton az exemen jár az agyam . Sokszor álmodok vele. Sokáig forgattam magamat azon , hogy mi lett volna ha kérdése.... .Pár napja újra elkezdtem mozogni De ma reggel is arra ébredtem , hogy vele álmodok. Neki már családja van, gyereke született , eljegyezték boldog .

Én meg boldogtalan vagyok . Mély depresszióba kerültem szakítás után semmi sem érdekelt semmit sem csináltam a munkán és edzésen kívül majd nem egy évig. Kisebb rövidebb kapcsoltaim voltak , de mindbe őt keresetem . Hogyan legyek túl rajta ? Hogyan változtassam meg az életemet? Mikor történt a szakítás akkor rászoktam a dohányzásra ez is zavar nem is kicsit . Előtte nem dohányoztam most meg napi más fél dobozzal is elszívok ... Sokszor jár ő a fejemben és egyből egy negatív örvénybe kerülök ami tovább rontja a helyzetemett



2014. júl. 19. 06:14
 1/6 petisfsdfsdf válasza:
Pròbáld meg magad tùl tenni rajta.nincs ,,milett volna ha" te is tudod,hogy őt már visszakapni nemfogod, majd lessz egy másik nő aki iránt ugyanezt fogod érezni nemkell mindjárt kikészülni csomò olyan nő van a világon akivel lehet esélyed ugyhogy nyugi.;)
2014. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy ez egy "kényszeres", szimbiotikus kapcsolat lehetett, talán rátelepedtél, megfojtottad őt. Így végül kimenekült a kapcsolatból. Ha így volt, akkor neked kell megváltoznod, a pszichológus az jó, de nem ártana csoportterápia, emberek közé is kellene járni.
2014. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzá szóló :

Igazad van részben ugyan sokszor azt éreztem hogy az anyám és nem a párom , de ez fordítva is igaz sokszor azt éreztem , hogy az apja vagyok és nem párja

2014. júl. 19. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni mással is: egy-két évig csak az elmúlt szerelmen jár az ember agya! De elmúlik, hidd el, idővel. Azt az időt ki kell bírni, tényleg sportolni kell, kirándulni járni, esetleg biciklizni, az is nagyon jót tud tenni az ember lelkiállapotának.
2014. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Botos Gesztenye válasza:
A választ magadban kell keresned ott rejlik valahol.Élj a jelenben (ne keseregj a múlt miatt és ne stresszelj a jövendőn egyszerűen élj a jelenben és haagyd, hogy megtörténjen veled a csoda).Ha valalamit görcsösen akarunk az soha sem sikerül...próbáld meg elengedni (ha lehet akkor ne azt a technikát alkalmazd hogy azt mondogatod ,hogy nem gondolok rá pl:ha én az mondom neked hogy ne gondolj a piros elefántra! Na és mire gondolsz miközben ezt mondom ? Csak nem egy piros elefántra ...erről van szó. Nos remélem tudtam segíteni és sok sikert...ja ez nem nagy ördőngősség nem kell ahoz pszihiáter drága pénzért hogy egy kicsit elgondolkozz a dolgaidon (egyébként 13éves vagyok és ma volt a szülinapom )
2014. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Botos Gesztenye!


Kit érdekel a szülinapod?! 13 évesen nem kéne itt az észt osztani. Kist takony vagy, fogalmad sincs az életről.

2014. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!