Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Klímától lehetek ilyen beteg?

Klímától lehetek ilyen beteg?

Figyelt kérdés

Múlt hét végén sokat tüsszögtem, folyt a könnyem, de nem fájt semmim. Elmentünk nyaralni, akkor minden kezdett helyre jönni. A hazaúton kedden ment az autóban a klíma és most meg eléggé fájnak a szemeim, a torkom, és fáj is ha köhögök, és ha lehajolok akkor a 2 szemem között a homlokom.

A klímától lehet?

Hogyan lehet hamar túlesni rajta?

Hogyan tudok védekezni autóban, buszon, vonaton, hogy mégegyszer ne betegedjek meg tőle?


2019. júl. 4. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz

Nem kell magadra engedni és évente “kötelező” klimatisztatas csodákra képes

2019. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ki kell tisztítani, az otthonit is.
2019. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Párom autojában ment a klíma, én nem is szeretem, mindig elzárom ami rám jön. Meg itthon sincs hálisten. Házban lévő klíma is a barátomnál van.
2019. júl. 4. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A lakás és a kocsi klímaberendezése nem csak hűvös/hideg levegőt fúj, hanem a bacik seregét is.

Ráadásul az sem egészséges, ha a környezet és a klimatizál helyiség hőmérséklete közt nagy a különbség.

2019. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
retek egyébként is természetes antibiotikum, hát még a csírája. Különösen hatékony a megfázásos, influenzás betegségekre. A lerakódott nyákot oldja, csökkenti a felső légúti betegségek gyulladásait, megszabadít a hörghuruttól, az arc-, orr- és homloküreg gyulladástól. Enyhülést hoz az állandó orrduguláskor is. Ezzel együtt erősíti az immunrendszert is
2019. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!