Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van ennyi srácnak baj a...

Miért van ennyi srácnak baj a farkával?

Figyelt kérdés

Egyre elszaporodtak a kérdések az oldalon, hogy ennek a fiúnak le van tapadva a fityma, annak szűkülete van, a harmadiknak meg extra érzékeny a makkja.

Miért nem lehet az egyszerűbb utat választani a letapadással orvoshoz menni, szűkülettel körülmetéltetni, érzékeny makknál pedig rászokni végre a mosásra. Ha a pénisz tisztán van tartva és meg van mosva, nem lesz érzékeny.

Komolyan ennyire igénytelenek a fiútársaim, hogy a legfontosabb testrészüket nem ápolják? Nem értem ...



2019. júl. 12. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Azért ,mert a szülők 3-5 évesen erre nem figyelnek oda .

Főleg az apukák,pedig ehhez nekik kellene jobban érteni .

Aztán el kellene olvasni a férfi nemi szervek anatómiáját,ami sajnos teljes egészében 1 helyen nem található meg sehol.

Máris nem lenne ennyi kérdés kiírva .

Persze azt sem tartom helyesnek ,hogy a 16 éven aluliakat azonnal kitiltják,ha kora kiderül.

Ha egy 14 éves kiírja mennyit nőhetek még,szinte azonnal repül.Ez a moderátor éberségétől függ.

Most írom a gyak. szlogenjét,

"amit másol nem mertél megkérdezni... Itt megkérdezheted !"

Na ez az ,ami nem fedi a valóságot !!

2019. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy rakás srác csak arra izgul, hogy itt lányok fogják elolvasni, amit ő a farkáról ír. Néha privit is kapok, hogy megnézném-e a farkát, ilyenkor visszaírok, hogy 80 éves vagyok és százhúsz kiló, de küldje csak a képet. (Nem szokták.)
2019. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

A legfőbb ok szerintem a rendszeres iskolai vizsgálat hiánya.

Amelyik általános és középiskolában mégis előfordul (igen ritka), ott pedig rendszerint megtagadják, mert megtehetik.

Személy szerint minden évben kötelezővé tenném iskolák számára a fiatalok külső nemi szerveinek vizsgálatát.

2019. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sajnos tényleg sok a nagyon igénytelen srác, és 20 évesen kapja magát azon h vmi nem oké ...

eleve onnan indul minden h nálunk ez egy hatalmas tabu, innentől kezdve meg hát agyi szint kérdése, kit mennyire foglalkoztat a saját higiéniája és teste.


az oké h a szülők is hibásak, ha kiskorban nem tanítják meg mosni vagy nem vesznek észre egy durva szuűkületet, na de hogy 16-20 évesen is ez legyen a gond, az már durva, azért akkor már egy fiúnak is van annyi agya saját magától (elvileg), h tudná, mit kell tenni és hogyan. mégse teszi ... igénytelenség, ennyi.

(bár szerencsére én azért elég kevés olyanról tudok, akinek gond van a farkával, szal nyilván az se mindegy, milyen körökben nézed ...)

2019. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez iszonyatos általánosítás, hogy a szülők hibája volna vagy igénytelenek lennének az emberek. Sok esetben ismeretlen okokból kisgyermekkorban kialakul és nem mindig tudják megfelelően kezelni. Ha időben észreveszik, valamikor úgy sem tudnak már pl. kenegetéssel segíteni. Sőt: szerintem csak rosszabb. Különben tényleg én is úgy látom, hogy sokkal többször alakul ki. Dolgoztam egészségügyben.
2019. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

na de miért ne lehetne segíteni? a kenegetés és társai nagyrészt tényleg nem megoldás, de ha szépen körülmetélik, akkor teljesen jó lesz, és semmi gond nem lesz többet.


én pont abban látom a problémát h sokan csak húzzák-halasztják, évekig próbálják kenegetni minden vacakkal, közben csak egyre rosszabb lesz, és eltelik 3-4 év, mire hajlandók végre metéltetni magukat. valamiért ez nálunk olyan félelmetes, pedig .... sok országban ugye nem. sőt, alap.

2019. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Mert sajnos nagyon sok fiú nem jár orvosi vizsgálatra. 18 éves korig iskolában kellene nézni évente. Az orvosi vizsgálat alap része kellene, hogy legyen az egész test vizsgálata, beleértve a heréket és a fitymát is. Még ha egészségesek vagyunk is, nincs abban semmi rossz, ha évente 1× az orvos hátrahúzza a bőrt. 



Ti nem így gondoljátok?

2019. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem mernek elmenni orvoshoz vele, meg sajnálatos módon kishazánkban még mindig élénken él a tévképzet, hogy ha valaki körülmetélt, akkor automatikusan zsidó is. Az iskolai vizsgálatokkal nem is mindig a gyakorisága a baj (nálunk általánosban évente volt egy, aztán gimiben kétévente), hanem hogy az sem alapos. Nekem sose szűrték ott ki, felnőtt fejjel kellett a műtéten átesnem. Mondjuk igaz, hogy sokáig én se mertem elmenni dokihoz, de aztán erőt vettem magamon.
2019. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!