Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha gennyes és...

Mit tegyek ha gennyes és gyulladt a körömágyam az egyik nagylábujjamon?

Figyelt kérdés
3 orvosnál jártam, ebből egy sebésznél, aki azt mondta nem látja szükségesnek feltárni, ugyanakkor már több mint egy hónapja gyulladt és nem igazán gyógyul. Semmi gyógyszert nem kaptam ráadásul csak egy beutalót a bőrgyógyászatra, ahova nem tudok bejutni mert csak jövő Húsvétra kaptam volna időpontot (és ez nem vicc). Kamillateás borogatást csinálok meg teafaolajos vízben áztatom, de semmi érdemi változás.

2019. júl. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Paradicsomos párakötést próbáld ki.
2019. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is volt. Kálium permanganátos vízbe kellett áztatni. Patikában kapható. Szép lila. Aztán betadineval locsolgathatod. Esetleg tetránnal lehet kenni az antibiotikus. Vény nélkül kapható mind.
2019. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Gentamicin Wagner krémmel kend be és tapaszt tegyél rá, naponta cseréld és kend, előtte lehet jódozni is, nekem ez pár nap alatt levitte a gyulladást.
2019. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!