Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5 napja nincs székletem. Mit...

5 napja nincs székletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy menstrualok és akkor se szoktam mindennap de 5 napja nics székletem

3 napja alig eszek mert beteg vagyok és nem tudok enni

Normális ez?



#székelés #székredés
2019. júl. 14. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Tisasent vegyél be. 3 szemet.
2019. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem "eszek" hanem eszem! 🙈

Nyilván nem normális különben nem tetted volna fel a kérdést. Patikában rengeteg vény nélküli hashajtó van. Lesétálsz vagy ha beteg vagy leküldesz valakit és elmesélitek a patikusnak mi van ő pedig ajánlani fog valamit. Csak azt nem értem miért kellett ezzel megvárni az 5. napot? A 2. után nem érzeted, hogy ez így nem oke? Meg a 4. Sem mikor még volt nyitva minden sarkon patika? Keress rá hol van az ügyeletes patika.

2019. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert nem eszel, legalább egyél zöldséges leveseket, gyümölcsöt, és most nem ártana egy Glicerin kúp, vagy beöntés.
2019. júl. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fáj meg semmi de nem tudok enni

Bevan gyulladva a torkom és bölcsesség fogamat kikellett húzni,és így végkep nem tudok enni

2019. júl. 14. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi napja alig eszel, minek kéne kijönnie? Ha nincs input, nincs output sem.
2019. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Màr nincs semmi baj

Nem kellett semmiféle glicerin kúp..

Tudtam enni

2019. júl. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!