Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A lágyék részen egy ideje van...

A lágyék részen egy ideje van egy csomó. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
de talán nem is a lágyéknál hanem lejjebb a nemiszervemnel.nem a combom tövénél hanem kb ahol van a nagy ajkam és ott.egy csomó ami regebben kissebb volt de mostanra sztem nagyobb lett..mélyen van és el mozdítható.ma pedig enyhén fajt feljebb és észre vettem hogy ott is van egy csak kicsi. Nagyon megijedtem😦 volt már valakinek ilyen? Félek orvoshoz menni vele mert elég kényes helyen van...

2019. júl. 15. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd itt vakon valaki megtávgyógyítja neked, arra gondoltál. Pedig ilyen nincs, vagy elmész orvoshoz és megmondja hogy semmi gond/ad rá gyógyszert/megmondja mit kell vele csinálni, vagy nem mész el orvoshoz és elmúlik, vagy ha olyan jellegű akkor a kezeletlenség miatt még rosszabb lesz. Hiszen a szégyenlősség fontosabb, mint az egészség.
2019. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami begyulladt szőrtüsző?
2019. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, aztán elmúlt. De ez nem jelenti azt, hogy neked is el fog múlni. Ha 2 hét után is még ott van menj el az orvoshoz mert nem éri meg hogy rosszabb legyen.
2019. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem azért azóta voltál már dokinál. Ha meg nem, nem kell izgulnod. Nekem is volt már "kényes területen" probléma. Elmentem a dokihoz. Tök diszkrét volt, még meg is jegyezte, hogy milyen jó, hogy nem feszengtem emiatt. Hidd el, csomó nemiszervet látnak egy nap, a tiéddel sem fognak sokat foglalkozni. Megnézik és kész. És legalább megnyugodhatsz. Nem hinném hogy bármi baj lenne, de azért nem ártana megnézetni.

Ne parázz! :)

2019. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyakran van ilyen problémám. Sose mentem vele orvoshoz, nem azért, mert hülye helyen van, hanem mert egyáltalán nem találtam ijesztőnek, rendellenesnek vagy kórosnak.
2022. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!