Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lágyék területén fájdalmas csomó?

Lágyék területén fájdalmas csomó?

Figyelt kérdés
Napokban észrevettem, hogy a lágyéhajlatban, bal oldalon van egy csomó, ami fáj. Mintha pici növekedést mutatna, vagy csak beképzelem. Ülő helyzetben nagyobbnak tűnik mint állva. Tele van a lágyékom és a combhajlatom bal oldala tapintható csomókkal. 4 hónapja voltam ultrahangon velük, az UH nem mutatott ki semmit. 3-4 hete volt vérvételem, ott is minden rendben volt. Nem vagyok se lázas, se étvágytalan, se éjszakai izzadásom nincsen, nem fogyok, pont hogy hízok, csak napok óta tartó gyomorpanaszaim vannak (hányinger). A gyomorpanaszokra azt mondja anyám (egészségügyben dolgozik), hogy a sok stressztől van. Gyúrok,sportolok, tehát nincs teljesítmény csökkenés. Mi az isten okozza. Haveromnak is vannak tapintható csomói. 18 éves fiú vagyok.

2017. okt. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mind nyirok csomó.Van amelyik kissé megduzzad,és fájdalmassá is válik . Nagyon sok ilyen van a testünkben,még ennél nagyobbak is .Persze hogy nem mutat ki kóros dolgot,mert ezek igy dolgoznak.Fokozatosan aztán majd alig lehet kitapintani őket .Ezek mind betegséget szűrnek ki,előznek meg .
2017. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van hogy alig tapintható, most meg nagyon
2017. okt. 11. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Te vagy az a 18 éves srác, akinek 60 hasonló kérdése van?


Nézd, a te korodban (meg az enyémben is, 19 éves lány vagyok) gyakorlatilag kizárt az indolens limfóma lehetősége, amennyi idege meg kérdéseket írogatsz a nyirokcsomóidról, azóta már rég kibukott volna egy agresszín (non-) Hodgkin-limfóma.


De ha teljesen meg akarsz nyugodni ennyi hónap után, akkor menj el hematológushoz, mert a válaszaidból és kérdéseidből azt olvasom ki, hogy pont ott, tűzközelben még nem voltál. Nyilván, mert rettegsz tőle, én se akarok hematológushoz menni :) De tudod, teljes bizonyossággal csak szakorvos és CT zárhatja ki, addig tökmindegy, hol és kit kérdezel meg.



Mindezek ellenére nyugodj meg :D0

2017. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!