Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali karom legfőképpen...

Jobb oldali karom legfőképpen a hajlatnál és a csuklomnál fáj az ér mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap jelentkezett körülbelül olyan érzés mint amikor vért vesznek és konkrétan szúr meg ég.

Este alig tudtam aludni ha rá feküdtem megjobban fájt sík helyzetbe volt csak *kellemesen* fájdalmas reggel meg ugyan úgy fájt mostanra már enyhűlt de ha sokszor be meg ki nyújtom a kezem ugyan úgy rámjön a kellemetlen fájdalom.



2019. júl. 18. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ha látsz egy ér lefutásának megfelelően hosszan bőrpírt, akkor felületes vénagyulladás lehet. ha be is van duzzadva a karod, akkor akár mélyvénás trombózis. ha egyik se, akkor nem tudom..az izmokkal vagy idegekkel valami. nem sérültél, nem csípett meg semmi?
2019. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!