Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomortükrözésre kaptam...

Gyomortükrözésre kaptam beutalót, de az időpontot adó hölgy azt mondta, hogy még nem lesz megcsinálva a tükrözés, csak beszélgetés lesz az orvossal. Miért nem csinálják meg rögtön, ha van beutalóm?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 09:15
 1/5 A kérdező kommentje:
kell vinni teljes vérvétel és hasi ultrahang eredményt is. Ezekből az orvos tudni fogja, hogy kell-e tükrözést csinálni, vagy nem?
2019. júl. 19. 09:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg tőlük?

Igen, az orvos tudni fogja, hogy mit kell csinálnia.

2019. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet első körben ad valami gyógyszert. Nekem telefonon azt mondták, mikor időpontot kértem, hogy várjam meg, hátha elmúlik a panaszom, ha végigszedem a gyógyszert.
2019. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tükrözés nem kellemes vizsgálat ha nem szükséges nem tesznek ki neki. Majd a leleteid meg a beszélgetés után eldönti az orvos mindenkepp szükséges e. Egyébként is oda éhgyomorra kell menni. Még vizet sem ihatsz.
2019. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésben magyarul volt, hogy "Gyomortükrözésre kaptam beutalót". Akkor miért próbálkoznának mással?
2019. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!