Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomó van a mellemben, mit...

Csomó van a mellemben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen érzek csomót a mellemben, de félek hogyha elmegyek orvoshoz, mellrák lesz a diagnózis. Kimondva azért más, mintha csak otthon gyanítanám. Félek a haláltól. Kétségbe vagyok esve. 17/L

2019. júl. 20. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rák és nem mész orvoshoz, akkor nem félsz a haláltól?
2019. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De így van bennem remény hogy mégsem az.
2019. júl. 20. 08:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmész orvoshoz. Az, hogy nagyon régóta érzed és mégsem csinálsz semmit, butaság.

Ha tényleg rák, akkor minden nap számít, minél hamarabb kezdenek el kezelni, annál több esély van rá, hogy minden rendben lesz.

Ne haligasd, menj el már hétfőn vele.

2019. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont az, akkor csak rosszabb lesz. De nem minden csomó rosszindulatú. Mielőbb menj el orvoshoz.
2019. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban a rák esélye nagyon minimális. Ez inkább a nemi fejlődés okozata lesz. De valóban legjobb a szakember segítsége.
2019. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ötös jól írta, ez szinte kizárt hogy rák. Rengeteg oka lehet a csomónak, mind "jó" nyilván ez van. Na de így hogy tudod meg hogy melyik? Sebészeten, nőgyógyászaton megmondják és nem rettegsz totálisan feleslegesen. Mert a szorongás az már valós, és ami betegséged az állandó szorongástól lehet az is igazi baj.
2019. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok! Képzeld nekem is volt. Azonnal elmentem az orvoshoz és kiderült nem rák így nem kellett tovább félnem. Meg másnak is volt aki nem ment el. Ő már alulról szsgolja az ibolyát. Az esetek többségében nem rák. Ha igen pedig egy kis műtéttel kezelhető. Később már kemot is kap akinek előrehaladott és aki nagyon későn megy orvoshoz annak rosszak sz esélyei. Minél jobban húzod annál tovább fogsz félni. És félni a legrosszabb. Nem valószínű hogy ennyi idősen rákos vagy. Menj el a nőgyógyászhoz. Elküld ultrahsngra és szépen megnyugszol utána
2019. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Liz* ***** válasza:

Attól, hogy ott egy csomó még egyáltalán nem biztos hogy rák. A mellrák tünetei a csomón kívül: váladékozás, fájdalom, deformitás, asszimetria, pirosság, befelé forduló bimbók, duzzadt hónalji nyirokcsomók, "narancshéj" tünet.

Ha ezek nem jellemeznek nem lehet nagy gond, de azért menj el a nőgyógyászhoz szerintem is.

2019. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenki sokat segitett:)
2019. júl. 20. 10:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyi idősen, rettenetesen fájt is. Azonnal rohantam dokihoz, ahogy észrevettem! Kiderült, hogy egy tejmirigy gyulladt be, mire kivizsgálták (alaposan, mintát is vettek belőle), addigra már el is múlt.
2019. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!