Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csomo a mellemben mi lehet ez?

Csomo a mellemben mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma delutan vettem eszre hogy a mellem es a honaljam kozott de a mellemhez kozelebb van egy csomo amit ha megnyomok elegge faj ma egesznap ereztem mintha szurna es viszketne de azthittem csak egy csipes aztan megneztem es csomo

Kozepes meretu el kulonitheto de eleg kemeny mintha gomb alakja lenne

A mellbimbomnal is a bor kicsit furcsa mintha vastagabb lenne de lehet ez csak most tunt fel

Van egy 21 honapos kislanyom 6 honapos koraig szoptattam csak utana sajnos mar nem tudtam ..

meg a terhessegem elott voltam mell ultrahangon mert akkor a masik mellemben ereztem csomot de az nem fajt es akkor szerencsere csak egy zsircsomo volt

Egyebkent most jelenleg menstrualok tegnap ota

Szerintetek mi lehet ez en egyszerre mellrakra gontoltam nagyon megijedtem!!!



2018. okt. 17. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ciszta .

Kérdés hogy jó vagy rossz indulatú.

Keress fel egy orvost ultrahanggal megnézi. Ha jó indulatu nem kell vele foglalkozni evente control. Egyébként nem fáj, mivel megvan a havid azért lehet érzékeny. Ne nyomogasd ne piszkáld.

2018. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ciszta?
2018. okt. 17. 23:29
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De honan ilyen biztos??:0
2018. okt. 17. 23:32
 5/24 anonim ***** válasza:

Kérj sürgősségi beutalót mammográfiára!

Inkább vizsgáljanak indokolatlanul, mintsem késő legyen...

2018. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Holnap mindenkepp megyek haziorvoshoz
2018. okt. 17. 23:37
 7/24 anonim ***** válasza:

Mert más mi lehet benne ?:D

Én 1 éve jarom az orvost vele

Kórházba kaptam 1ev múlva időpontot úgy h felkeresem magánorvost aki mindent elmondott ezzel kapcsolatlan.

Az esetek nagyobb százalékában jó indulatu ha nem no elég évente 1 controll vizsgálat, ha fáj és érzed h no érdemes Vissza menni . Bizonyos mm alatt nem mutik, ha jóindulatú és szeretnéd hogy eltávolítsák akkor mutik ,vagy meg abban az esetben ha az orvos rossz indulatúnak látja akkor kuldik szövettanra. Ha valóban jó indulatu és meghaladja azt a mm ami felett mutik , akkor sem érdemes mert több kárt okozhatsz vele úgy. Nálunk videken 8000ft a vizsgálat kb 20percen keresztül alaposan vizsgál ultrahanggal.

2018. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hat olvastam hogy lehet zsircsomo nyorokcsomo ciszta daganat stb...
2018. okt. 17. 23:43
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia, mit mondott az orvos? Szerintem a mensitől lehet.
2018. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A haziorvos aztmondta hogy nem gondolna hogy valami nagy baj lenne mert konnyen elmozdithato es faj is ezert nem gondolja de elkuldott mell ultrahangra(mivel fiatal vagyok mammografiat meg nem lehet nekem) mondta hogy mondjam nekik meg hogy most nezzenek meg vagy holnap erre aztmondtak naluk ilyen nincs csak isopont azerint...es november 29ere hivtak vissza .. viszonylag kis varosban lakom es felhivtam a kozelben levo nagyobb varosban egy magan rendelest oda kaptam szerdara idopontot
2018. okt. 18. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!