Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hány éves kor körül jön el az...

Hány éves kor körül jön el az a pont, amikor már nagyon nagy áldozattal jár egészséges, sportos életmódra váltani?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
90
2019. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy így visszaemlékszem, nekem 16 körül jött el.
2019. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az első nagyon optimista, én 70-et írnék. :-D
2019. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor befejezed iskoláidat, és elkezdesz dolgozni. Ennek a második hulláma az a pont, amikor gyereked születik. Attól kezdve már tényleg nagy áldozat lesz bepréselni a napba a sportot, ha nem vagy alapból sportember.
2019. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Amikor a lustaság bekövetkezik.
2019. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
F:30, M:35
2019. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33N vagyok és elég nehéz volt most elkezdeni. Sajnos már kialakultak a szokások amin nehéz változtatni, ott van a munka és a háztartási feladatok amik mellé nehéz beiktatni a rendszeres sportot. Már nem vagyok olyan fitt mint 18 évesen, itt fáj, ott fáj, könnyen feljönnek a kilók, nem olyan rugalmas az ember stb. Szóval jobb minél hamarabb belekezdeni és nem kivárni azt a határt amikor már muszáj lesz tenni valamit, mert romlik az egészséged.
2019. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészséges, sportos életmódra váltani sohasem áldozat.
2020. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!