Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyásra és kicsit sportosabb...

Fogyásra és kicsit sportosabb kinézethez ez jó terv?

Figyelt kérdés

Ülőmunkát végzek, és az egyetem alatt sokszor alakult úgy a sok elfoglaltság miatt, hogy csak este, volt hogy 8 után tudtam rendesen enni. Így felszaladt pár kiló a derekamra és kis pocakom is lett.


Ezt szeretném ledolgozni, mert így nem érzem valami jól magam, és az ismerkedésben sem sok esélyem van.


Szeptembertől el akarok járni TRX edzésre, de az csak 1x lenne egy héten.

Mellette nézegettem otthoni kondigépeket, és az evezőpad nagyon megtetszett, mert majdnem annyira átmozgat mindent, mint egy TRX edzés. Plusz kifejezetten felsőtestre írják, hasizom, mell, hát, tricepsz, bicepsz, alkar. Emellett terheli és edzi még a vádlit és a combokat is állítólag. Mondjuk a TRX-et eddig még nem próbáltam, evezőpadra ültem már fel próbaképpen, és akkor mindenemben éreztem a lüktetést 5 perc után.


Nem akarok konditerembe járni, mert az nem az én világom, meg a kigyúrt testalkatot se nagyon akarom, csak kicsit sportosabb életmódot, sportosabb kinézetet.


Plusz infók:

Futás meg hasonlók nem jönnek szóba, mert a bal tüdőm sajnos nagyon gyenge (koraszülöttség, teljes általános iskolai évek alatt teljes felmentésem volt testnevelésből), van egy nagyfokú orrsövényferdülésem, emiatt csak egy orrlyukamon kapok levegőt, és 2 műtöttek lágyéksérvvel, 2. alkalommal szilikonhálót ültettek be a hasfalamba erősítésképpen.


Szerintetek alkalmas lenne a fent leírt edzés együttes a kitűzött eredmény eléréséhez?


28/F



2016. aug. 14. 00:28
 1/2 zyzz.ae ***** válasza:

Nem. Ez önmagában kevés.


"volt hogy 8 után tudtam rendesen enni. Így felszaladt pár kiló a derekamra és kis pocakom is lett"


Nem a 8 utáni evésed miatt jött fel pár kiló.


Étrend, edzés. Ebben a sorrendben.


Ha nincs megfelelő diétás étrended, akkor edzhetsz annyit amennyit akarsz, sose fog lemenni sehol se a felesleg.

2016. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel informálatlan vagy és ennyi testi problémád is van,ezért nem kellene neked semmit saját kútfőből elkezdened,mert tönkre teszed magad még jobban.Egyetemet végeztél,van egy jó kis melód,vagyis telik egy személyi edzőre,aki a nyavalyáidat is fegyelembe véve összerak téged edzésben étrendben kinézetben viszonylag rövid alatt.

Röviden a baromságok

1.Ülőmunka és evezőpad garantált gerincsérv.

2.Nem az esti kajálás miatt híztál be.

3.Heti 1 trx ez gondolom vicc akart lenni,csak sz/ar lett.

4.A kigyúrt állapot évek elkötelezett edzésének és helyes táplálkozásának az eredménye.Nem úgy megy,hogy lejön a puhos aztán felpattan rá az izom,a zsír meg lemegy pár hét alatt.

Összegzésképp nem,sajnos amit írtál az nem egy jó terv.

2016. aug. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!