Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy fogyjak le többi lent?

Hogy fogyjak le többi lent?

Figyelt kérdés
Tudom sok az ilyenfajta kerdes de nem talalok jo valaszt.Szoval mindig eszek akkor is ha nem vagyok ehes...Amikor unatkozok Mindig..Nem tudom mit tegyek higy vekony megyek.Raadasul a ceushommal egy osztalyba jarok es igy sosem fogok tetszeni neki😂Najo ez most mellekes.Mit tegyek?

2019. szept. 19. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Magadért fogyj, és ne azért, hogy másnak tetsszél. Ha így nem fogad el, úgy meg kellenél neki, akkor a külsődre hajt.

Apropó... mi a jó lókolbász az a "ceush"? Nem tudsz magyarul?

2019. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél annyit. Valószínűleg azért vagy éhes mert nem iszol eleget. Próbáld meg egy teljes hétig hogy amikor éppen éhes vagy vagy csak unatkozol iszol 2 pohár vizet (többet is lehet). Hajrá! Ha sikerült, írd meg és adok további tippeket🤗😉
2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy perc, mire rájöttem a ceush jelentésére :D sportolj, egyél egészségesen, nasinak rágcsálj répát, ne csokit.
2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a paleolit étrendet követed, akkor nyugodtan ehetsz, ha éhes vagy, de akkor is fogyni fogsz!
2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már megint itt a paleo boozi
2019. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyeirasomert :)koszonom a valaszokat!Ja es igen,mar megszoktam hogy mindenki crushnak hivja😂
2019. szept. 19. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mondod, én rá nem jövök, mi az a "ceush" :)

Otthon is szoktál unatkozni? Na ilyenkor mozogj, menj sétálni, futni, vagy tornázz, napi félóra is csodákat tud tenni. És/vagy segíts anyukádnak az otthoni teendőkben, kérés nélkül is.

Ha máshol vagy és unalomból ennél, legyen nálad egészségesebb nasi. Nem cukros müzliszeletre gondolok, inkább gyümölcsök, olajos magvak (utóbbi mértékkel).

(Osztálytárssal nem jó ötlet kezdeni, de ez csak az én privát véleményem. Szakítás után lehet, hogy kellemetlen lesz x évig minden nap látni...)

2019. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!