Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » 13 éves lány vagyok. Hogy...

13 éves lány vagyok. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 82 kg, hogy fogyhatnék le olyan 55-60 kg-ra? Nem kell gyorsan tisztában vagyok vele hogy havi max 2-3kg. Orvos is mondta hogy fogyni kellene teljesen kizárni az éddeségeket és pékárukat és napi 20 percintenzív sportot ajánlott. Heti 2-3 alkalommal itthol tornázok csak sajnos kevés és akaratom se nagyon van. Üditőket se szoktam inni csak ha ünnep vagy szülinap van. Ételekkel van bajom ki van téve az asztalra egy tányér sütemény és felét megeszem. Amikor anyum segitségét kérem nem rakja el, mert ha nem tuxok róla akkor nem gondolok rá.Ajánlanátok tornát és egészséges recepteket?Na meg hogy legyen akaratom és ne egyek éddességet.

2016. máj. 25. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy lehet, hogy jobb lenne közösségben sportolni. Úgy több lesz a kitartás. Esetleg a napi intenzív 20 perc mellé még valami csapatjáték jó lehet.

Sajna videókat nem tudok :(

2016. máj. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Úgy nagyon nehéz hogy anyukád nem segít. :( Szerintem mindenképp menj el az orvosodhoz és kérj tőle konkrétabb tanácsokat, aztán 1-2 hónap múlva újra mennél és megint megmérne, hogy lásd az eredményt.:) Ez talán motiválna, ha tudod hogy vissza kell menned ellenőrzésre.:)

Amúgy annyi egészségesebb és kevésbé hízlaló édesség van! Receptek is a neten , és csomó ilyen üzlet.:) Vagy most mindenféle gyümölcs.. Csak eleinte nehéz a lemondás, a rossz szokás miatt, de 3 hét alatt rögzül az új és onnantól sima ügy.:) Sok sikert és kitartást!! Ha gondolod a nyár folyamán írj hogy hogy állsz, elégdett vagy e, vagy ha biztatás kell! :) 22L

2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló az a gond a csapatsportal hogy nincs rá lehetőség se a suliban se máshol.
2016. máj. 29. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!