Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan fogyjak hatékonyan?

Hogyan fogyjak hatékonyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 167 cm , 67kg vagyok.

Szeretnék ebből minimum 5kilót lefaragni, persze ha sikerült és tetszik az eredmény nem szeretnek többet leadni.

Tény, hogy imádok enni, nassolni. Nagyon nehéz erről lemondanom.

Tudnátok nekem segíteni? Esetleg saját tapasztalat, tanácsok stb bármi jöhet. 18 éves lány vagyok :)

Jelenleg bárki, aki hallja, hogy szeretnek fogyni furcsán néznek és azt mondják,hogy nekem minek?

De én így nem tetszem magamnak. Szeretnék újra lapos(abb) hasfalat, szebb, vékonyabb combokat. Sokan mondják, hogy akkor csak erre a ket részre gyúrjak, de érzem, hogy kell az a pár kiló. Felesleges és így nem érzem olyan jól magamat mint kb 1 éve.

Segítsetek! :)

Várom válaszaitokat :)



2018. ápr. 26. 21:06
 1/5 Pekka ***** válasza:

Egyél kevesebbet, mint eddig és mozogj többet, mint eddig. Ennyire egyszerű.

15 kg-ot fogytam így, kb. 10 hónap alatt.

2018. ápr. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne akarj fogyni, ez pont jo!!!
2018. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igy nem tetszem magamnak...nagy a hasam :( ezenkivul nem is lenne semmi problema..talan meg annyi, hogy latszik az arcomon is, hogy hiztam..meg ugy megis mindenhol ha magamra nezek. :/
2018. ápr. 30. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

és mit eszel?

tesztat, cukrot, kerülni kell.

sok zöldseget, gyümölcsöt egyél.banant kivéve.

2018. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 168 cm vagyok 62 kilóról fogytam le 50 kg-ra. Amikor 62 kilós voltam, ettm mindent, meg is lett az eredménye:\ Életmódot váltottam: kezderben csak a cukrot hagytam ek, helyette édesítőt használtam (eritritet).Ma már datolyával édesítek mindent. Majd fehér liszt helyett zabpehelyliszttel főztem, sütöttem. Ekkor lement kb 5 kg, amit te is szeretnél. Ezek után áttértem a vegán étrendre (se húst, se tojást, se tejet, se sajtot nem eszek) és mellette még mindig nem eszek se cukrot, se fehérlisztet. Szafi blogját éa lisztjeit ajánlanám, nagyon laktatóak :)

[link]

2018. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!