Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Amióta amwayes vitaminokat...

Amióta amwayes vitaminokat szedek, a nyelvem folyamatosan ki van csípve, valaki járt hasonlóan?

Figyelt kérdés
Eleinte azt gondoltam hogy a dióra vagyok allergiás, de miután azt elhagytam, továbbra is fennáll, a másik érdekesség hogy estenként jobban érzem, mint napközben, bár akkor is érezhető. Eddig nem volt ilyen problémám, csak amióta szedni kezdtem, valaki tapasztalt hasonlót?

#MLM #nyelv #allergia #vitamin #Amway #kicsípett nyelv
2020. szept. 5. 23:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

"Az üzlet pörög nélküled is. Nem kellesz."


Ez tetszik. Ha legközelebb próbál majd valamelyik 100 éve nem látott ismerősöm egy kávéra invitálni, hogy egy "nagyszerű üzleti lehetőséget" mutasson be, majd ezzel fogom elutasítani. :D


Az üzlet pörög nélkülem is. Nem kellek.

2020. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11-es, veled valószínűleg nem is menne semmire, csak értelmes embereknek szoktak ilyeneket felajánlani.
2020. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. :)
2020. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezen a szinten én már nem tudok vitatkozni egy ennyire valóságtagadásban élő emberrel. Mindenki tudja aki találkozott már az mlm-el, hogy ezek a lúzerek bárkit megpróbálnak belerángatni a bizniszszektájukba. Miután elfogytok a rokonok és a barátok, azután jönnek a 10 éve nem látott futó ismeretségek meg osztálytársak, akikkel sose voltak jóba. Az meg végképp nem érdekli őket hogy az illető akit be akar húzni, egy marketing diplomás ember-e vagy egy portásgizike. Ha rá tudja tukmálni hogy vegyen egy kezdőcsomagot, akkor már nyert is vele, mert lesz jutalék.


De én ezt a vitát le is zárnám, mert annyira köszönőviszonyban nincs a valósággal a te idealizált meseképed az MLM-ről...


Ha akarod mondhatod még a magadét, de nem fogom már olvasni, vagy válaszolni rá.

2020. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Igazából én nem bántottalak.

Figyelj egy hálózatépítő nem értékesítő.


Persze jó az, ha van forgalom mert kell.

De aki hálózatot épít az tanít.


Az, hogy Te nem a megfelelő módon találkoztál az mlm el. Az előfordul.

Lehet tényleg erőszakosan rád akartak a szavaiddal illetve tukmálni dolgokat.


De ez nem így működik.

A partnereket hosszútávra keresi egy hálózatépítő.

Persze lehet van aki egyszer vásárol aztán többet nem látod. Ez van.


Egyébként meg a régi ismerősöd szerinted miért szólít meg?

Azért, hogy eladjon neked két hónaljgolyós dezodort vagy mi.


Azért szólít meg mert rád gondolt, és szeretné VELED átélni azokat az élményeket amit egy adott cég a partnereinek kínál akik haladnak a marketing tervben.


De persze a friss hálózatépítőnek még nem biztos, hogy olyan jó a beszélőkéje.


Alázat, szorgalom, lelkesedés, és a kitartás jellemzi egy networker attitűdjét!


De sebaj mondj Nemet és hidd továbbra is azt amit hiszel a hálózati kereskedelemről. :)


Ez egy örök vitatéma fog maradni. De a szorgalom és kitartás meghozza az eredményét mindenkinek.

2020. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

#14

“Ha rá tudja tukmálni hogy vegyen egy kezdőcsomagot, akkor már nyert is vele, mert lesz jutalék.”


Ha valaki vesz egy kezdőcsomagot, akkor aztal abszolút semmit nem nyert az a bizonyos hálózatépítő, jutalékot meg pláne nem fog kapni egy kezdőcsomag értékesítéséből. Viszont látom te se tudsz semmit az mlm-ről, csak a gondolatok vannak meg róla a fejben. Tudod mikor kapna valaki utánad jutalékot egy mlm rendszerben? Ha már te is jutalékot kapnál és pénzt keresnél vele. Amíg csak vásárolsz nem sokat segítesz rajta. Egy hálózatépítő csak akkor lesz sikeres, ha másokat is sikeressé tesz, nem akkor ha rátukmál másokra egy mosogatószert. Abból ő semmit nem fog viszont látni.

2020. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azért szólít meg mert rád gondolt, és szeretné VELED átélni azokat az élményeket amit egy adott cég a partnereinek kínál akik haladnak a marketing tervben."


Egyrészt ez az állítás egy teljesen nyilvánvaló hazugság, másrészről tökéletesen megmutatja az MLM cégek szektás mivoltú működését.


A jelenségről konkrétan az Amway tekintetében már könyv is született 1999-ben egy amerikai író tollából.


[link]


"Amway: A szabad vállalkozás szektája"

2020. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Te milyen feltételezésből állítod, hogy én hazudok?

Ez rágalmazás!


Ilyen kacat könyveket tonnaszám írnak.


Miért? Mert pénzt akarnak csinálni mindenből.


Az Amway üzleti mivoltját személy szerint nem ismerem.


Az, hogy mi a szekta a wikipedia itt leírja.

[link]


Attól, hogy az MLM emberek csoportjából áll. És mivel képzéseket tartanak benne az nem jelenti azt, hogy Szekta!


Ami hasonló még nem ugyan az!

De legyen csak meg a te véleményed azt szevasz.

2020. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora szrkupacot összehordani... Az mlmesek amúgy bolondok? Eddig sem vettem de ezután végképp nem fogok venni semmit.
2021. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!