Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményed a Tesco vályú...

Mi a véleményed a Tesco vályú (value) termékekről? Vályú=disznók etetője

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szar
2010. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%
egyébként valjúnak ejtik
2010. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind szar:D Pl pelus,meg popsitörlő az jóó:) Meg a Mikró is nagyon jól bevállt nekünk.
2010. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajom velük,hogy mindegyik külföldi!

Egyébként nem mind rossz!

2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sok termék eredetileg egy minőségi cég terméke.

Dolgoztam olyan helyen, ahol minőségi cuccokat gyártottak, és ugyanaz a termék futott tesco néven mint pick néven. LÁTTAM

2010. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rosszak, amikor pl hóvégén csak a tescos ec-papírra futja, hát akkor azt vesszük. Persze akinek jól megy biztos nem választja ezeket, de árban biztos jobb!
2010. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszerben nagyon selejtes minőség, az tuti. Nézd csak meg a címkén az összetételt, több benne az ízfokozó és az a bizonyos "E" betű, mint a természetes anyag.

Az elektronikai cikkek minőségéről pedig ne is beszéljünk; a múltkor vett egyik ismerősöm egy nagynyomású tisztítót, egy az egyben szétnyomta a tisztítópisztolyt. Még jó, hogy garanciában kicserélték. Letelt a garancia, nem működik a vízpumpája, termékképviselet, vagy alkatrésztámogatás sehol; tehát irány a kuka.

2010. aug. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Az E betüs dolog az más tészta. Pl a citromsav tudod mi? E330. Abszolút nem káros anyag... [link]

(Egy élelmiszer analitikus technikus)

2010. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
85%
selejt
2010. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet fogni jó Tecsós termékeket.

Élelmiszerben én sem ajánlanám egy jóízlésű embernek. De az elektronikusak... hát... pofátlanul olcsók. :P. Persze a minőségük is olyan. De ha ipari hasznlálatra akar venni az ember terméket, valószínű nem a Tesó hoz fog forulni.

Jó mert nem szőröznek, ha visszavisz valamit az ember. Maguk is tudják hogy szar. És 1 év gari szinte mindenre jár. Ha meg azt kibírja, már megérte :p.

Minap vettem egy Millenium hőmérős páratartalommérős időkijelző "állomást". Ez került 1000Ft-be :P. Egy páratartalommérő szenzor több lenne ennél. És azon kívül akad még benne ez az.

2010. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!