Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tesco gazdaságos Earl Grey...

Tesco gazdaságos Earl Grey tea? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdésben a válasz: Tesco gazdaságos
2011. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Rendkívül megtisztelő, hogy vetted a fáradságot és válaszoltál az általam feltett kérdésre, de miután megtanulál olvasni, visszatérhetünk a második mondatomra is, ami így szólt: "Vélemény?" Lelkesen várom erre a mondatra is válaszod.

2011. márc. 6. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre jobb minőségűek a Tesco termékek.

(vagy inkább a "márkás" termékek egyre rosszabbak)

Én pl. fagyasztott zöldséget, tejport, teát csak Tesco márkásat veszek, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

2011. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kultúráltan megfogalmazott választ.
2011. márc. 8. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
kulturált rövid "u"
2011. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamint (előző vagyok) ha már kultúra (itt hosszú "ú" kell) ha véleményt kérek, nem csak böffentek, hogy "Vélemény?", hanem esetleg így: "Mi a véleményetek a Tesco gazdaságos Earl Grey teáról? Még az ujjam se kopik el. Amúgy az első véleménye pontosan érthető volt - számomra legalábbis.
2011. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki a hököm ez? Grétsy ivadék? Egyébként meg: kultúrált.... bizony, így van!
2011. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Earl Grey tea rajongó vagyok, és megmondom őszintén, hogy mióta a Lipton a kék csomagolásról átváltott a feketére, azóta folyamatosan kerestem egy olyat, amelyiknek a minősége hasonló, mint a kék Lipton Earl Grey teája volt. Valójában úgy lehet megállapítani a csomagolásról, hogy egy tea milyen, hogy megszagolod a csomagolást és az Earl Grey bergamottjának enyhén édes citromos illatát érzed még a fólián keresztül is. És íme lám, ha a tesco-s csomagolását közelről az orrodhoz nyomod, - értem ezalatt a kék-piros gazdaságos csomagolásút vagy a színes barna-sárga csomagolásút is - ezt érezheted. Na az íze is ilyen lesz persze, ez a legjobb ebben.
2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jólvan fas*omat már hogy ezen a ku*va oldalon csak észt osztani lehet!!! kedves cimmogóknak meg annyit hogy választ kértem nem útbaigazítást... pöc*ök...
2011. márc. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!