Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen természetes nyugtató...

Milyen természetes nyugtató van, ami aránylag gyorsan hat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ilyen olyan teàk, de volt olyan akinek ezek beváltak? Az ízük mennyire rossz? Àlmosítanak is?

Belekezdtem egy olyan dolog tanulásàba, ami nagyon érdekel, nagyon megszeretném csinálni, de stresszelek gyakorlaton, ennek nincs különösebb oka, elfogadható az oktató, a környezete, stb. Igazából nem is tudom miért stresszelek, nem félek magától a dologtól, amit csinálok, mégis van, hogy görcsbeàll a stressztől a lábam, és nem úgy teljesítek, ahogy kell. Ez ellen a stressz ellen szeretnék valami természetes dolgot, ami nem álmosít. Legfőképp a tapasztalaitok érdekelne, ha létezik ilyen. Én a Valeriana-ra gondoltam, de nem tudom az mennyire jó. Meg ràkapni sem szeretnék hosszú távon semmi ilyenre. Soha nem kellett eddig ilyenekhez fordulnom.


2020. nov. 13. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a növényi cuccok annyira gyengék, hogy valószínűleg csak a tudat nyugtat, hogy fogyasztottad. B komplex, B6, B12 vitaminnak nagyobb nyugtató hatása van. Még a konyakot tudnám javasolni, de azt nem tudom, hogy hány éves vagy, és hogyan értékelnék a suliban.
2020. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húsz éves vagyok, és nem kimondott suliról van szó, de tilos innom. Ha valami balesetet okoznék, akkor meghurcolnànak engem is, és az oktatót is, ha mutatna valamit a szonda. Egyébként köszönöm a válaszodat, megnézem ezeket a dolgokat, amiket írtál, ha még valakinek van valami tippje, akkor jöhet.
2020. nov. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!