Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Milyen természete...

Mi lehet ez? Milyen természetes nyugtató jó rá?

Figyelt kérdés
Már egy ideje abbahagytam a gyógyszereimet, s nem mentem vissza orvoshoz sem. Súlyos szorongás+bipoláris depi miatt kezeltek sokáig. Pár perce kezdődött, rettenetes ideges, feszült, vagy nem is tudom mi lettem, dobog ezerrel a szívem, kapkodom a levegőt, valahogy nem találom a helyem, csak azt érzem, hogy szétrobbanok, vagy nem is tudom.. Egy ideje nem volt semmi, azért is hagytam abba a bogyóimat. Nyugtató nincs itthon, csak Ketilept prolong (régebbről maradt) azt nem merem bevenni, valami természetes nyugtatót hozatnék párommal patikából..
2019. aug. 5. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami vény nélkül kapható, abban macskagyökér, komló, citromfű van. Ki lehet próbálni, mondjuk szerintem egy kalap szamócát nem érnek. Lehet, hogy másnál hatékony.
2019. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vény nélkül kapható semmit nem fog érni.

Házi orvos vagy ügyelet.



" Egy ideje nem volt semmi"

Persze, hiszen szedted a gyógyszert.


Biztos te is tudod, hogy ezeket önkényesen nem szabad abbahagyni, főleg nem hirtelen.

Elvonási tünet is lehet.

2019. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kezd elmúlni, akármi is volt. Mellkasomban volt nyomás, hányingerem volt, s nem tudtam eldönteni, hogy kiszaladjak-e a világból, avagy a sarokban kuporogjak. Elvonást nem hiszem, még áprilisban hagytam abba a bogyókat, mert a háziovosom szekírozott, meg a kórházban az asszisztens cseszegetett, hogy mérgek, amiket szedek. Elég húzós időszakon vagyok túl, nemrég műtöttek, szövettanom késett, most megyek vissza dolgozni, s még ezer dolog, ami miatt napok óta nem bírok aludni.. Párom Valeriánát hozott, abból benyomtam kettőt. Már legalább kezdek újra "működni"..
2019. aug. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!