Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontin helyett milyen termész...

Frontin helyett milyen természetes anyagból készült nyugtatót ajánlatok? Kinek mi a tapasztalata? Szorongás, pánikbetegség, nyugtalanság kapcsán kérdezem.

Figyelt kérdés

2019. jún. 16. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valeriana. (Macskagyökér kivonat.)
2019. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szex.
2019. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2019. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak a Frontin segített eddig, akkor egyik gyenge gyógynövényes nyugtató sem fog tudni segíteni.
2019. jún. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2019. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Átlagosan napi egy szem frontint szedek, de jó lenne valamilyen gyógynövényes készítmény, ami hatékony. A relaxációs technikákat ismerem.
2019. jún. 16. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy lenne érdemes csinálni hogy egyre kevesebb frontint veszel be , közben pedig pótlod ilyen gyógynövényekkel. De ezt mindenképpen beszéld meg az orvosoddal , anélkül ne csinálj ilyesmit :)
2019. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a DM, Rossman és hasonlókban kapható nyugtató gyógyteák segítenek. Én is voltam korábban frontinos, a Valeriana, Sedacur és hasonlók nem segítettek, de a tea igen.
2019. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség amit az előző írt, mondjuk DM-ben meg Rossmanban nagy hülyeség ezeket megvenni, mert mindenhol máshol fele annyiba kerül ugyanaz, mint ott. Teát szerintem ne a drogériában vásárolj :D Tescoban is fele annyi.

Levendulás meg stb mindenféle keverékek vannak, ki kell próbálni melyik adja be.

Én nem szedtem nyugtatót de spangli nélkül aludni se bírtam kb aztán rámentem ezekre a teákra és tényleg hatásosak voltak.

2019. aug. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Altató, stresszoldó teakeverék. Macskagyökér, komló féle legyen benne.

Mielőtt innád hagyd abba Frontint fokozatosan ha lehet minél hamarabb. Az egy méreg sajnos. Légy kb 2 hétig tiszta. Ne szedj semmit rá, hogy kitisztuljon a szervezeted. És kezdj szépen inni gyógynövény teákat. Tea hamarabb felhívódik, nincs benne más összetevő, mint egy tablettában. Legalább ötféle gyógynövényből álljon. Nekem ez vált be.

30/N

2019. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!