Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit hallotatok a biorezonancia...

Mit hallotatok a biorezonancia mérésről? Kinek van személyes tapasztalata erről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 07:36
 1/1 anonim válasza:

Nekem van személyes tapasztalatom e téren, mivel én is voltam biorezonanciás állapotfelmérésen és kezeléseket is kapok folyamatosan. Nem mindegy hogy milyen géppel vizsgálnak és kezelnek, mert nagyon sok olyan van, ami nem sokat tud, vagy nem kezel és csak 1-2 program van rajta.

Én a Medbiotech Diagnopsztikánál voltam, és nagyon bevált, mert olyan betegségeket is kimutatott, amiről nem is tudtam eddig. Nekem ez a leghatásosabb, ja és persze nem kell várakozni, gyors és a legbiztonságosabb. Szóval én ezt ajánlanám neked, de nézd meg a honlapjukat: [link]

2010. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!