Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hányszor lehet újrahasználni...

Hányszor lehet újrahasználni a fülpiszkálót ha kimosom, van egészségügyi veszélye?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már alig használtam el néhányat, használat után mindig kimosom, így úgy vélem nagyon sokáig elég lesz, egyrészt a környezetet is kímélem vele, másrészt meg a pénztárcámat is. Gond lehet belőle? Akkor szoktam általában midobni mikor már nagyon szúrja a fülemet a fülpiszkáló rúdja.

2021. ápr. 28. 19:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
9: vedd elő az iróniaméteredet! :-DDD
2021. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
Spórolás, level expert !
2021. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%

Miért, mi a baj az óvszer újrahasznosításával? :-O

Én '95 óra használok egy 3 db-os óvszert, még csak a 2. csomagot kellett kibontani belőle, azt is csak azért, mert a haverom elkérte az elsőt.

Nem szívesen adtam oda neki, de erőfölényt alkalmazott.

2021. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

1#: Nem használok betétet mert nem nő vagyok, a fogselyem újrahasznosítása tényleg undorító, de nem értem a fülpiszkáló miért? Azt nem a szájába teszi az ember.


3#: Fel szoktam tenni a fűtőtestre, nagyon szépen megszárad.


A többieknek: Miért kell a kérdés re hülye válaszokat adni, nem tudtok válaszolni normálisan? Mit gondóltok ti magatokról? Meg ilyen undorító dolgokkal tele kell spamelni a topikot, nem értelek titteket.


Ha valaki normálisan tudna válaszolni az eredeti kérdésre azt még mindig várom.

2021. ápr. 28. 20:08
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
A tőzsdén forgatod azt a hatalmas tőkét amit ezzel megspórolsz? 😂😂😂
2021. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
6%
Pár száz forint, sok van benne, miért mosod ki? Most komolyan, hihetetlen vagy, nem is tudom mit irjak, le sokkoltàl🤦‍♀️
2021. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, itt nem a kérdésre adunk hülye válaszokat, hanem teljesen normálisan reagálunk a Te agyament kérdésedre. Mit nyersz hosszú távon egy kimosott fülpiszkálón? 0,003 forintot? Na, ezért nevetséges a kérdésed. És a felháborodásod is.
2021. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
A mosószer meg a víz többe kerül mintha újat használna..a környezetszennyezésről nem is beszélve..
2021. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van, spórolj! A spórolt pénzből vegyél egy ilyet:

[link]

2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!