Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az artézi kút vize tartalmaz...

Az artézi kút vize tartalmaz fluoridot? Elromlott a desztilláló és kb két hét mire megérkezik az új!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokért, károgók kíméljenek 10 éve iszom és teljesen egészséges vagyok, Sőt vesehomok om sincsen pedig régen küzdöttem ilyennel is
2021. okt. 10. 11:38
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az összefüggést nem igazán értem. Az artézi kút vize csak annyit jelent, hogy olyan mélységből jön a víz, hogy magától tör a felszínre. A desztillálással meg a szennyeződések távolíthatók el vízből.

Végül is a desztillált víz fogyasztásnak semmilyen káros következménye nincs, ha megfelelően táplálkozik az ember, az elegendő mennyiségben tartalmaz ásványi anyagokat.

Bár egy tanulmány szerint akik ásványvizet fogyasztottak, azok kisebb mértékben betegednek meg, az ionmentes vizet fogyasztókkal szemben.

2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Artézi kút vize a vízműhálózathon keresztül? Én sem értem a kérdést. Egy artézi kút minimum 100m mély itt Magyarországon, ott már kristálytiszta vizet lehet találni.
2021. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű víztisztítót vegyél, most vettem egyet 7000 Ft körül volt. Olyan lesz a csapvíz tőle, mint a patak vize (nem a mostani nukleáris pataké, hanem a középkorié)
2022. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!