Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Lugosításra milyen módszerek...

Lugosításra milyen módszerek vannak? Búzafű, gyógytea ilyesmi?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 12:42
 1/10 anonim válasza:
beírod gugliba és kidobja:) hajrá
2010. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lugosítás egy nagy átverés, nem is tudom melyik hülye találta ki. Olvass utána a neten, hogy valójában nincs olyan, hogy elsavasodás, meg ha lugosítunk, akkor jó lesz majd. Ez kamu. Megfelelő mennyiségű víz fogyasztása a lényeg és az alapszabályok, a műkaják kerülése.A búzafűlé inkább nagyon jó vitaminforrás.

egy belgyógyász

2010. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A lúgosítás HAZUGSÁG.


végzős orvostanhallgató

2010. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt sose értettem az orvosok miért vannak MINDIG ellene

a természetes gyógyításnak???

Csak saját tapasztalatot írjatok ne azt amit innen onnan hallottatok .Ok?

2010. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

gyógyszertári szódabikarbóna! 1 kávéskanállal két deci vízben feloldva reggel éhgyomorra két hétig.

Vagy bázikus porkeverék, gyógyszertárban ilyet is lehet venni.

És igenis jó a lúgosítás, nekem reumára bejött.

2010. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"

Ezt sose értettem az orvosok miért vannak MINDIG ellene

a természetes gyógyításnak???

Csak saját tapasztalatot írjatok ne azt amit innen onnan hallottatok .Ok?

"


Ebben semmi természetes sincs. Átverés. Az emberi test pH-ja erősen beszabályozott. Nem tudod befolyásolni. És mellesleg én nem azért járok az egyetemre, hogy a f*szomat verjem. 6-7 év kemény tanulás után az életemet folyamatos önképzéssel fogom tölteni. Az elmúlt 6 évet az emberi test működéséről, felépítéséről, betegségeiről, kezeléséről... való tanulással töltöttem. És igen, az orvosok értelmesebbik része a "bio maszlagok" ellen van.

Sok a csaló, aki a pénzt lehúzza a szerencsétlen emberekről. Én szigorítanám a Btk-t (kuruzslás vétsége).


végzős orvostanhallgató

2010. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Végzős Orvostanhallgató!


Én sajnos csalódtam az orvosokban. Gyermekkoromban agyontömtek antibiotikummal, kikészült a májam 10 évesen.

16 évesen félrediagnosztizáltak, mirigylázba majdnem belehaltam.

24 évesen "reumás" lettem, persze az orvosok, a legjobbak is, tárogattak arra a kérédésemre, mi lehet az oka, hogy 20évesen nem bírok járni sem. Olyan fájdalmam volt, hogy azt hzittem belebolondulok, és semmilyen fájdalomcsillapító - még a szteroid injekció sem!!! - nem segített. Negatív anticcp lelettel mégis reumatois artritist diagnosztizáltak, és bázisterápiára akartak beállítani úgy, hogy nem volt még gyermekem. Nem vállaltam, mert azt éreztem, az 58 kilómmal(178 magas vagyok) az immunblokkolók szedésébe, az úgynevett terápiába belehalnék.

Ekkor mentem végső elkeseredésemben természetgyógyászhoz.

Nem kuruzslóhoz, reflexológián alapuló holisztikus gyógyítóhoz. A kezelések mellett lúgosítottam és méregtelenítettem, megcsináltam az 3 hónapos vastagbéltisztítást is. És láss csodát lassan ugyan - mert másfél évbe telt, de meggyógyultam! Újra tudok magassarkúban járni, tornázni, futni, jógázni!!!!

És idén májusban 3,85 kg-os egészséges babának adtam életet!!!!

A reumatológus professzor pedig, aki egyébként belgyógyász is, ja és tanít az egyetemen, csak nézett és megkérdezte, hogy csináltam, mit csináltam, mert akkor majd mondja a betegeinek, hogy próbálják meg!!

Tehát kedves orvostanhallgató! Nem kell szerintem ennyire sarkalatosnak lenni, és elutasítónak. Valóban van sajnos sok kuruzsló is a piacon, meg a tápálákkiegészítők kínálata is már-már bosszantó, de ha valaki beteg és az orvos nem segít rajta, igenis azokhoz fog nyúlni. Persze, ami meg van írva, úgyis bekövetkezik, a sorsunkat nem kerülhetjük el, csak ezt sokan betegen nem látják, vagy nem akarják látni.

Ekkor mentem természetgyógyászhoz. Nekem egy orvos

2010. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen sajnos én is sokat csalódtam az orvosokban.

Ők nem igazán gyógyítók,inkább recepteket írogatnak csak

(szedd be ezt a jó kis antibiotikumot az majd meggyógyít stb)És nem arról van szó h valaki évekig keményen tanul h gyógyítson,azzal nincs baj de én pl egész gyerekkoromban betegeskedtem és az orvosok nem gyógyítottak meg de mióta vega lettem meg egészségesen,természetesen élek azóta sokkal sokkal jobb minden.

Ráadásul a gyermekemmel évekig jártam az orvosoKhoz és senki semmi érdemlegeset nem tudott tenni az egészségéért akkor besokkaltam és elvittem természetgyógyászhoz és ÉRDEKES azóta jól van a gyermekem. Hálistennek és a természetes gyógyászatnak !!!

2010. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lúgosító tea nálam bevált gyümölcsnapokon (90 napos diéta), egyáltalán nem csikart a gyomrom tőle. Ha tényleg érdekel, menj el a Herbaházba www.herbahaz.hu , ott rengeteg lúgosító terméket találsz, és segítenek is neked.
2010. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Már nem mostani a kérdésed, de most tévedtem ide, keresgélés közben. Ha még aktuális, én is a gyógyszertárban kapható bázikus porkeveréket javaslom. Bár én a napi adag felét ittam csak, de jobban éreztem magam tőle.


Annak az orvostanhallgatónak pedig üzenem, hogy az orvosokban én is csalódtam, és maradok annál, ami nekem bevált... és azt nem orvos ajánlotta!

Majdnem egy évig jártam az orvosokat. Az epekőtől kezdve a cisztáig mindent mondtak, majd vizsgálat után, hogy "hát, mégsem az"... Már sírni tudtam volna a fájdalomtól, mire egy magánklinikára kerültem az utolsó forintjaimból, és ott végre megmondták, hogy gyomorsavtúltengésem van, ami gyomorhurutot váltott ki... mi a megoldás? Gyógyszer... amit 5-ször változtattak meg, mert egyik sem használt. Majd az ötödik használt, de voltak mellékhatások.

Egy közeli ismerősöm ajánlott aloe vera gélt, amit fél évig ittam, és közben szépen fokozatosan el tudtam hagyni a gyógyszert. Nem hittem el, hogy használni fog, csak a saját tapasztalatom után hiszek... Napi 3x1 szem helyett már semmit sem szedek. Elmúlt a hányinger, elmúlt az, hogy böfögöm fel a savat, elmúlt a szurkáló hasi fájdalom! (Évekig tartó problémákról beszélünk, tehát ez nagy szó)

Mellé én ittam a bázikus porkeveréket is. Bevált... Az orvos pedig néz rám, hogy hogyhogy nem kell már a gyógyszer.

Vannak más megoldások is, de azt szem előtt kell tartani, hogy ami egyik embernél bevált, lehet a másiknál nem fog. Szerintem érdemes keresgélni, és próbálkozni, hogy nekünk épp mi tesz jót! Én is hosszú utat jártam végig, de megérte.

2013. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!