Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszerek vannak, hogy...

Milyen módszerek vannak, hogy jobban bírjam majd az éjszakázást (este 7-től reggel 7-ig)?

Figyelt kérdés
Elnézést ha nem jó kategóriába teszem fel a kérdést,de jövő héten új munkahelyre megyek és este 7-től reggel 7-ig kell ott lenni(2 nap munka 2 nap szabad),hétvégén 24,aludni persze 1 percet sem lehet...,épp ezért kérdésem,hogy milyen praktikák módszerek vannak arra,hogy reggel 7-ig kibírjam?!Egyébként egy irodaházban leszek vagyonőr,szóval semmit nem kell csinálnom,csak ülni,de ez sztem még fárasztóbb ha nem csinál az ember semmit csak néz ki a fejéből:D
2011. okt. 16. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is 12órában ülök éjjel melóban. Az elején amikor még benned van a teljesíteni akarás addig nem lesz gáz. Ha majd már lohad a lelkesedés akkor kellenek a praktikák.

Nekem van egy, de az szerintem neked nem fekszik szóval marad a koffein. :-)

2011. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Szintén vagyonőr?:)Neked van lehetőséged gondolom pár órát hunyni....

Nekem is lenne elvileg csak mondták,hogy jönnek majd éjszaka ellenőrizni:@ Igen,akkor marad a koffein mégpedig tea formájában:)

2011. okt. 16. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyonőr vagyok, egy pici játékteremben dolgozom, itt nem túl nagy este a forgalom. Amúgy most is dolgozom. :-) Mindig keresek valami unalom űzőt, pl több könyvet olvastam és rejtvényt fejtettem meg melóban egy év alatt mint egész életemben. :-)

Sok kitartást!

2011. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!