Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi a véleményed a Manna...

Mi a véleményed a Manna natúrkozmetikumokról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a szappanokat (rákerestem, csak szappanokat találtam) nem ismerem, de kipróbáltam más natúr szappan régebben. 2 nap múlva olyan büdös voltam (izzadtságszagú), mint még soha életemben, és azóta sem.


Amúgy én a DM sajátmárkás Alverde natúrkozmetikumait használom (a szappan kivételével, abból mindig Babát veszek), és elégedett vagyok.

2010. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zsíros hajra is kapható alverde?
2010. nov. 12. 11:55
 3/7 anonim válasza:

engem is érdekelne a válasz. Kedves kérdező vagy vki írja meg nekem akár priviben is, hogy mi a véleménye a termékről.

Kivácsi lennék rá. köszi

2011. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Találtam az alvadere-hez egy oldalt.

Haát nem tudom ez egy babápoló cucc szóval no comment...(sok a piros)

[link]

2011. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőnek:

a BABA nem natúrkozmetikum! Állatokon kísérletezik az összes baba terméket, így az nem natúr!


Manna: nagyon csábító dolgokat írnak róla, de eléggé drága. Egy 100g-os kicsi szappanért házhozszállítással együtt majd 2000f-tot fizessél. Ez elrettent.. Olcsóbb, ha te magad csinálod meg, de az összetevőket macerás bszereni.

2012. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált, a pattanásos, heges bőrömet három hónap alatt gyönyörűen rendbehozta, utoljára kislánykoromban volt ilyen szép a bőröm. Én a Tündérkert és a COCO teafaolajas szappant használom esténként, az elején nagyon szárította a bőröm, de most már megszokta, és szinte zavar utána a hidratálókrém... Csak ajánlani tudom mindenkinek, és ne riadjatok vissza attól, hogy esetleg az elején még nem tökéletes. Az ára kifejezetten baráti, ha azt veszem, hogy a pici, 45 gr-os szappant lassan fél éve használom, és még mindig megvan a fele. 3000.- körül vettem csomagban, ennyi pénzért jó, ha két arcradírt kapok a dm-ben. Hálás vagyok nekik, hogy végre újra szép a bőröm.
2012. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én egy 100 gr-osat rendeltem, de csak 2 hétig volt elég a fürdéshez. Te arcra használod?
2012. jún. 29. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!