Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Gyakorolja valaki a paleolit...

Gyakorolja valaki a paleolit étkezési szokást?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor bevált? És mi a véleménye róla? :)
2011. jan. 18. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ma is párolt dinoszaurusz volt az ebéd.
2011. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 10 éve így kajálok. Hogy paleolitnak elnevezték, azt csak mostanában tudtam meg.

Anélkül, hogy litániát írnék a tudományos oldaláról, azt tudom mondani, hogy soha nem vagyok éhes, mindig jókat eszem, tele vagyok energiával, és kockás a hasam :) A finomított szénhidrátoktól, és feldolgozott kajáktól óvakodni egyébként szerintem alap dolog, ha az ember egy kicsit utánanéz, hogy miket okozhatnak.

2011. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A párolt dinót én is szeretem, taco szósszal az igazi.

A tudományos része nem érdekel, mert abból van bőven, azt se tudja az ember melyiket higgye el. A személyes tapasztalatok jobbak :D

2011. jan. 18. 14:13
 4/8 anonim válasza:
Nálunk hugom belevágott.Kissé ki van készülve a gyomra,bár lehet csak lassitania kellene,mig átszokik?De amiket csinál,azok finomak!:)
2011. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mi az a paleolit, de annyit tudok, hogy fokozatosan kell belevágni, mert a szervezetnek idő kell, mig rááll, mint te a mérlegre.
2011. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyik nagyon jó ismerősömnek krónikus hasnyálmirigy fertőzése volt és meg kellett műtenie. 2 hónapig nem ehetett semmit csak egy szondán kapta a tápot. Most szerencsére gyógyulgat és más ehet is. Mivel a hasnyálmirigyének egy nagy része elpusztult, ezért cukor beteg is lett. Nagyon kevés szénhidrátot ehet és natur zsírszegény húsokat. Olvasott erről a diétáról és belevágott. Nagyon szépen rendben van a cukra, és nem érzi, hogy gyenge lenne. Elég energiát visz be a szervezetébe és jól érzi magát. Én nem sok jót reméltem ettől a diétától, de most hogy látom, mennyire bevált neki én is gondolkodóba estem, hogy nem kéne megvárnom amíg a testem beadja a kulcsot, aztán már muszáj lesz diétázni. Inkább meg kell előzni ezeket a dolgokat.
2011. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bányai Károly ***** válasza:
Hogy miért hívják paleolitnak, fel nem foghatom. A paleolit korban, ha húshoz jutottak, az vagy döghús volt, vagy ritka mint a fehér holló. Kicsit nem ártana tájékozódni az antropológiában, mielőtt valaki hülyeségeket kezd irkálni. A hússal meg annyi baj van, hogy minden szar, ami csak lehet, felhalmozódik benne, gondolok itt növényvédő szerekre, hormonok, antibiotikumok, stb. Na persze, ha valaki csak otthon hizlalt csirkét eszik, az jó.
2011. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A Paleolit táplálkozásról itt mindent megtudhatsz: [link] . Nem kell sajnálni az időt az alapos átböngészésre! Ez csodálatosan működik!!! Pl.: én 2011.04.07-én kezdtem, mindent szigorúan betartva, de ez nem fogyókúra, hanem EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD és GYÓGYULÁS!

Szóval 122 kg voltam, magas vérnyomás, 20 éve cukorbeteg, napi 6-szor szúrás inzulinnal és minden ide tartozó mellékhatással, panasszal. Ma: kb. 2 hónapja egyáltalán nem adok inzulint, nem szedek semmilyen gyógyszert (csak néhány vitamint és ásványi anyagot). Laboreredményeim kitűnőek és 95 kg vagyok és nagyon jól érzem magam. Mondatnám, 52 évesen újra visszatért belém az életkedv. Az orvosaim meg vannak döbbenve, mert ugye nem ezt tanulták az egyetemen, és lám mégis működik.

Ezek után nekem magyarázhat bárki bármit, itt vagyok élő példának. Világgá kellene kiabálni, de ez nem mindenkinek érdeke, mert akkor nem kell rendszeresen patikába járni a méregdrága gyógyszerekért. MINDENKINEK AJÁNLOM!!!

2011. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!