Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hol tudnék jó minőségű vitamin...

Hol tudnék jó minőségű vitaminokat venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
A piacon.
2011. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
gyógyszertár?
2011. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Interneten, nézd meg az alábbi oldalakat: Vitaminkirály, dr. Lenkei vitamin, Jó közérzet központ, és minden más készitmény, ami szintén a lehető legkevesebb adalékot, és a lehető legtöbb vitamint tartalmazza.
2011. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
FLP
2011. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

piacon ! piacon !

Akár hiszed akár nem több vitamin van akármelyik gyümölcsben,zöldségben mint a némelyik műanyag gyógyszerekben. De ne a tesco-ban vedd meg a "friss" gyümölcsöket hanem tényleg a piacon ahol valóban friss.

2011. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
11.05-nek: Miből gondolod? Te meg tudsz enni 20 kg almát? Vagy 2.5 kg zöldpaprikát, vagy 2.5 kg citromot? Mert kb. ezekben a mennyiségekben van benne a minimum adagod C-vitaminból, ami 1000mg. És ezt Szent-Györgyi Albert mondja, aki a C-vitaminnal történő kisérleteiért kapott Nobel-dijat!
2011. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tudomások szerint Szentgyörgyi Albert azt is mondja,hogy nincs szükségünk napi 1000 mg-ra.Elég a 3X60 mg ,a lényeg hogy folyamatos felszívódást bíztosítson.Keress olyan ami zabkorpás C vitamin.Az bízti nem megy ki az első vizelettel.
2011. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta a Dr Lenkei vitaminokat szeretem.

A magnézium-B6 omega-3-mal vitaminját szedem már 3 éve és szerencsére bevált. Sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok és este nem jelent problémát az elalvás.

Szerintem a többi vitaminja is kiváló, minőségi termék, csak rá kell találni a megfelelőkre! :)

2011. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
69%-nak! Hát, nem tudom honnan vetted a téves infot, de Szent-Györgyi pont hogy azt mondta, hogy az 1000mg a minimum. Ő, 80 évesen egy súlyos betegség után kezdett el több ezer mg-ot szedni naponta, saját bevallása szerint 8-10 ezret, és 92 éves korában halt csak meg, elég szép kort megérve. Szeretem mikor olyanok ellenkeznek a nagydózisu vitaminok ellen, akiknek még soha nem volt bátorságuk ahhoz, hogy kipróbálják őket! Én is a Lenkeit szedem már 8 éve, a Közepest, plusz még 2-3ezer mg C-vitamint, Omega3-at, néha Kal-magot, mert igy annyi energiám van, mint 20 évesen volt. Most 47 vagyok....
2011. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
keresd a NuSkin-től a Pharmanex termékeket! interneten a legegyszerűbb érdeklődni, kipostázzák és sokkal egészségesebb mint mindenféle gyógyszer. rengeteg vitamint tartalmaz, én is ilyet szedek, már nagyon rég voltam beteg. :)
2011. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!