Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mennyire egészségesek a bio...

Mennyire egészségesek a bio aloe vera-s italok? Mit segítenek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem hat sokat, sokkkal jobb ha mindennap iszol egy pohár narancs levet félév múlva nem leszel beteg!!
2011. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elmondom az én tapasztalatomat hogy jártam, arra emlékszem hogy egy masszív sárga tömzsi flakonba volt a cucc és hasonló állagú volt mint a tapétaragasztó mikor már az be van áztatva, nos pár napig bírtam inni (egyébként is förtelmes íze volt, semleges de irtó xar) és megfájdult a májam, vesém és az arcom olyan volt mint Marilyn Manson-nak mikor ki sminkeli magát lila fekete szemalj és sárga fekete szemfehérje, erről ennyit, pár napig még a hűtőbe volt utána ment a csapba..

Egy helyi nő árulta, és adott előadásokat is hogy milyen tuti a cucc, de kinek hogy jön be, nekem nem jött be.

2011. márc. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

04:40

Errol van szo, hogy ezeknel az italoknal mar nem biot fogunk fogyasztani,

mivel eleve tartositassal keszult pl., tehat nem tudhato az, hogy mit tartalmaz, mivel nem lesz 100%-os aloe.

Viszont itt a forumon is mar szinte egymassal vitatkozunk, mivel keptelenseg felfogni azt, hogy nem a hazankban keszul, tehat kulfoldrol erkezik ide, a masik pedig az, hogy a mai vilagban a lenyeg, a reklam es az uzlet!

En nem fogyasztanek ilyen italt, mivel tisztaban vagyok azzal, hogy valoszinuleg, hogy artalmas lenne az egeszsegemre.

Ezert nem fogyasztok kapszulakat sem, mint f.hagyma, gyomber stb., mivel inkabb a friss novenynek a hatasaban bizok, ami nem gyarilag keszul.

Termeszetes taplalekkiegeszitokrol beszelunk ugye?

2011. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért lettél rosszul tőle mert nem ittál elég folyadékot.Erről ennyit.

A termék tisztaságát pedig nem bizonygatom.Ha tudod mit jelent a Koser pecsét,akkor te is el tudod dönteni.Ha nem akkor nézz utána.

Én 7 éve fogyasztom és nem haltam meg.Egyétek a zöldségeket,finom a paradicsom,és a paprika ami minden színben kapható januárban is?Nincs fogalmatok mennyi mérhet esztek naponta.

2011. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem ha leég a napon a bőröm, azzal kenem. Friss növénnyel. Leveszek egy levelet, leszedem a héját - mindet le kell szedni, mert allergizál a zöld része - és az átlátszó nyálkás anyagot, mint egy stiftet rákenem a bőrömre. Csak cca 2 cm-es héjat szedek le egyszerre, ahogy fogy a belseje a kenéstől úgy szede le többi héjat. Nagyon hamar hat. Viszont inni nem mindenkinek szabad. Bélrendszeri betegségnél többször árt mint használ. Egy cserépben szobában - világos helyen - nagyon jól elvan a növény.
2011. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!