Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen gyógyteát vagy gyógysze...

Milyen gyógyteát vagy gyógyszert ismersz pikkelysömörre?

Figyelt kérdés

Már nagyon nagy bezártságot okoz. Otthon szeretném kezelni, mert mindíg fényterápiára nem mehetek.Szteroidmenteset!

Lécci segítsen valaki!HELP!


2011. júl. 5. 15:09
 1/7 anonim válasza:
Azt mondják a zöld tea (szűztea) jó rá.
2011. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első vagyok, itt olvastam: [link]
2011. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet! Kipróbálom.
2011. júl. 5. 22:40
 4/7 anonim válasza:

[link]


[link]


ez a kettő együtt biztosan hatásos!


Tudom még ajánlani a purex 1 tisztító kúrát!


[link]

2011. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bromkrezol ***** válasza:
A kis pikkelykéimmel együtt élek vagy 30 éve. Legjobb rá a diprosalic. Először vazelinnel érdemes kenni, hogy felpuhuljon. utána jöhet a diprosalic kenőcs, vagy folyadék. Hajmosáshoz meg a sima kénes sampon, amit a patikában csinálnak. Ha teheted, nyáron menj el tengerre, vagy Romániába a szovátai tóhoz. Pár nap sósvíz csodákat tesz vele.
2011. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nikaa11 ***** válasza:

Van egy 1000% os receptem a sömörre! több ismerősőm végleg meggyógyult!!!

el kell hagyni a hús minden féle formáját! nehéz de megéri!!! hidd el!

2011. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első dolog, hogy szépen elmész a bőrgyógyászhoz, ahol felmérik az állapotodat. Van egy olyan megoldás, hogy megkéred utaljon be a semmelweis egyetem bőrklinikájára, ahol kivizsgálnak, a krémeken túl 2 lehetőség is lehetséges. A fényterápia és a biológiai terápia. A biológiai csak a legsúlyosabb eseteknél áll fenn és injekcióval van a kúra, de előtte alapos kivizsgálás van. A másik a fényterápia UV-B, UV-A fénnyel, az UV-B utánozza a nap ultraibolya sugárzását, s ez gátolja a gyulladt bőr alatti sejteket. Van egész testre, kézre, lábra is gép. Az UV-A Olyan mint egy szolárium enyhébb, de ezt az orvos dönti el hova kerülsz. Én az UV-B-t kaptam s mit ne mondjak már a 2-ik fénykezelésnél határozottan halványodni kezdtek a foltok nagy örömömre! 2 hónap múlva a hátamról, karomról, hasamról eltűntek!!! Ha ide jössz, akkor a TB támogatja! Maszekba is vannak ilyenek, de azok iszonyat drágák. Korán kell menni, mert sokan várnak. Fél 6-kor mentem be, h első legyek, de egy öreg néni mindig beelőzött. Ha később érsz oda, akkor számíts rá, h 1 óra alatt nem végzel. Én otthonra vettem egy ilyen fénycsövet, h ne keljen bejárni, ami így is hatékony, de természetesen a klinikán sok ilyen cső van egymás mellett, ami így hatékonyabb, de otthon egy kis türelemmel kezelhető 1 csővel is. A szteroid-os krémektől sokan félnek, DE vannak olyanok amik nem tartalmaznak annyi káros hatóanyagot, és ezekkel együtt hatékonyabb a dolog. Dermovate krém szteroidos, de csodákat művel főleg kis foltokkal, és pár nap alatt eltüntettem a foltokat. Van egy másik kevésbé szteroidos úgymond light-os, és ez se kutya! Elosalic kenőcs! Remélem tudtam segíteni! Ha lenne még kérdésed vagy valami nem tiszta írj privát üzit.
2012. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!