Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Akik egészségesen élnek:...

Akik egészségesen élnek: mennyire vagytok szigorúak magatokhoz?

Figyelt kérdés

Használtok-e olyan kozmetikumokat amikben vannak egészségtelen anyagok? Ha igen,mennyire gyakran? Vagy fogyasztotok-e cukros ételeket,szintén ha igen,mennyit?


Az általatok használt biokozmetikumok boltiak,vagy házilag készítettek többségében?


Úgy egyáltalán,mennyire veszitek szigorúan a bio életmódot?


2012. febr. 23. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok, egészségesen élek hisz ezt javaslom a vendégeknek is és nem tehetném meg hogy én meg az ellenkezőjét csináljam...ezzel szemben nem eszem bio ételeket,(csak néha ha kíváncsi vagyok az ízére) az egészségesen élés nem feltétlen ezt jelenti. kozmetikumokat cégektől veszem, arról hogy melyik a legjobb mindenki másképp vélekedik, minden kozmetikumban van olyan dolog ami nem természetes valamilyen szinten, (konzerválószerek, penészedésgátlók...) viszont szerintem ezek kellenek is hisz enélkül nem sokáig maradnának meg a dolgok hosszabb távon és kára senkinek nem származott még belőle, nekem sem (naponta használom) A bolti tömegtermékeket nem méltatom szóra... cukros ételeket is eszem néha, szinte elkerülhetetlen, hisz ezek nélkül a mai ember nem nagyon tud élni, de ha tud is , néha megkívánja és azért kínzás lenne nem enni belőle(persze mértékkel) emellett heti 3-szor sportolok(itthon), egyensúlyban tartom a bevitt és az elégetett kalóriát. Mindenesetre ha néha van egy jó program ahol tényleg isteni kajákat szolgálnak fel és elengedem magam, nem kezdek másnap kínzó éhségnapba.
2012. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nrrolli válasza:
Tudjátok egyáltalán hogy mi az a BIO?
2012. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen tudjuk
2012. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Használtok-e olyan kozmetikumokat, amikben vannak egészségtelen anyagok?"

Néha, hajmosáshoz, amíg el nem fogy. (Ajándékba kaptam, kidobni nem akarom.)


"Vagy fogyasztotok-e cukros ételeket, szintén ha igen, mennyit?"

Havi 1-2 alkalommal talán, de amúgy steviát használok.


"Az általatok használt biokozmetikumok boltiak, vagy házilag készítettek többségében?"

Neten rendeltek. Bár találtam már fogrém receptet is, még nem próbáltam.


"Úgy egyáltalán, mennyire veszitek szigorúan a bio életmódot?"

Úgy 92-95%-osan. :)

2012. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!