Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy azt mondják...

Miért van az, hogy azt mondják, hogy nem jó a dohányzás és az alkohol de azok az emberek akik egész életükben ezen élnek sokáig élnek és akik egészségesen élnek azok nem olyan sokáig?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van simán cigizhetsz egész életedben és élhetsz 90 évet. De ha hajlamos vagy betegségekre, vagy nincs szerencséd, akkor könnyen a visszájára fordulhat.
2012. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"azok az emberek akik egész életükben ezen élnek"

Ez még a dohányzásnál csak-csak működik, de ugyan egy alkoholistánál még jóindulattal sem. Ha a májkárosodást nem is említem, nem kell olyan sok kemény piálás ahhoz, hogy elinduljon egy irreverzibilis demencia...

2012. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"akik egész életükben ezen élnek sokáig élnek és akik egészségesen élnek azok nem olyan sokáig"


Úgy lehet, hogy idióta vagy, és nem nézel utána tudományos tényeknek.

Ugyanis az, amit írsz, bizonyítottan hamis állítás (pl. a dohányzás átlagosan 10 évvel rövidíti meg az életed).

2012. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak kiugró példákl. De lehet, hogy aki 90 évet megért dohányosként, az akár 100 évet élhetetett volna dohányfüst nélkül.
2012. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ugyanis az, amit írsz, bizonyítottan hamis állítás (pl. a dohányzás átlagosan 10 évvel rövidíti meg az életed)."


És ezt ki és hogyan számolta meg? Engem csak ez érdekel.

2012. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az engem is érdekelne...
2012. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!