Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ásványvíz források Magyarorszá...

Ásványvíz források Magyarországon hol?

Figyelt kérdés
Van-e olyan honlap, ahol listázva vagy térképen megtalálható az összes magyarországi forrásvíz kút, ahol bárki vehet vizet ingyen?
2009. júl. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most én is rákerestem a neten és nem találtam. A reklámban persze több százról beszélnek. Ezek szerint annyira a föld alatt van, hogy nem publikus.
2009. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
huh, nah, én eccer voltam egy ilyen helyen, ahol forrásvíz van, a teodorának a forrása. ittam is belőle, hát vmi egészen más íze volt, mint ami a palackban van :D de gőzömsincsmár h ez holvolt.
2009. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyonpici teleülés, Óbánya, ahhoz közel van Dióskút, ott nagyon tiszta ásványvíz van. Egyszer voltam ott, friss, hűsítő, pedig nagyon meleg őszeleji nap volt.
2009. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
2009. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2009. júl. 31. 08:03
 6/7 anonim válasza:

Kópházánál ha kimegyünk Ausztriába Deutschkreutz fele a határ után jobbra kell fordulni, vagy egy nagy ásványvíz üzem és egy külön helység van fenntartva ahol vizet lehet venni (mármint ingyen). Sokan járnak oda, főleg magyarok.


Egyébként szomorú, hogy az egész interneten nincs egy normális lista a forrásokról, minden ökör reklám, meg ásványvizes cégek oldalai, meg minden előjön, de ilyen nem létezik.


Annyit beszélnek a turizmusról, hát egy ilyent a Magyar Turizmus Zrt. összeállíthatna, elég lenne csak egy-két milliót lecsippenteni valamelyik kormányzati portál költségeiből és már meg is lenne.

2011. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!