Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Az igaz, hogy a vegetáriánus...

Sandra989 kérdése:

Az igaz, hogy a vegetáriánus lányok melle összemegy?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és kb.3 éve vegetáriánus(halat eszek néha-néha),és sokan mondták,hogy ne legyél vegetáriánus,mert ha az vagy összemegy a melled és nem nő,mert nem eszel eleget,elég vitamint.Pedig pótolom szójával,vega pástétommal,zöldséggel,gyümölcsökkel,és mégis észrevettem,hogy mostanában nem nő már a mellem,és nem tudom,hogy mi legyen,mert ha így fog menni ez tovább lekell állnom a vegetáriánussággal,de mikor húst látok a hányingert érzek és undort...

2012. nov. 4. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
nem összemegy, hanem nem fejlődik úgy ahogy kell. Fejlődő szervezetnek kell a hús is, egyél csirkét és pulykát és tojást, ebben sok a fehérje. vega táplálkozás fejlődő szervezetnek nem egészséges.
2012. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg a fehér húsokat elöször, és halat egyél 1 x 2 x a héten.
2012. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem a hús kell hanem fehérje. Egyél fehérjét.
2012. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem igaz. Nem hasznos, ha olyat eszel, ami undort vált ki. Viszont jó, hogy halat eszel. A szóját nem kell eltúlozni. Egyél rendszeresen magvakat is: dió, mandula, mogyoró (ebben vas is van, és értékes tápanyagok)(nem a földimogy.) Zabpelyhet is jó enni.
2012. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Halat is ehetnél gyakrabban, ha már halevő vagy, az is egy jó fehérjeforrás.
2012. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hallottam ilyenről.

ez alkati dolog lehet.

amúgy én 12 éves koromtól kezdve vega voltam (és előtte se ettem valami sok húst), de elég nagy melleim lettek.

2012. nov. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Van egy vegetáriánus lány ismerősöm, 33 éves és olyan szép, formás kerek mellei vannak, hogy csak na. :)
2012. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
a fiatal szervezetnek szüksége van a húsra. Egyél legalább csirkét.
2012. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát barátom nővére sem panaszkodhat. 3x akkora melle biztos van mint nekem, és ő vega, én meg nem.
2012. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
a növények is élőlények, és éreznek... egyél inkább követ ;)
2012. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!