Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » EKCÉMÁSOK! Ti belsőleg mit...

EKCÉMÁSOK! Ti belsőleg mit tesztek az ekcéma ellen?

Figyelt kérdés

A külsőleg annyit tudok tenni hogy nem használok vegyszereket! Sheát, kókuszolajat, házi szappant, illóoalajkat, házi deokat használok.

HOgyan étkeztek? Mindenhol azt olvasom hogy tejet cukrot glutént savasító dolgokat kerülni. Oké de akkor mit is ehetek? ez szörnyű hogy nem találom az okát, nem tudom hogy mi a jó a szervezetemnek és mivel árthatok.A bőrdokik csak a tünetek kezelésére szakosodtak, így ők nem tudnak segíteni.

Mit ehetek?


2013. márc. 26. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már kis korom óta ekcámás vagyok, azt olvastam, hogy a gyomor és a bélrendszer egészsége vagy jó állapota jót tesz az ekcémának is. Úgy értem, h pl. ha idegességre is előjönnek a tünetek, akkor én pl. Sedatif pc-t szedek, ez egy homeopátiás szer ami megnyugtat, de nem szedál le. Emellett probiotikumot is eszek, mert ez is jót tesz odabent és persze vigyázok a tejre (bár azért néha bűnözök) és próbálok olyan zöldséget meg gyümölcsöt enni meg olyan teákat inni amik lúgosítanak. Sajnos ezeknél jobbat nem mondott még senki, ezek a kis apróságok nekem részben beváltak, a krémekkel és a fürdőkrémmel együtt pedig viszonylag tünetmentes vagyok.
2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Paleolit étrend+vitaminok+antioxidánsok és az ekcémának annyi. Tapasztalat.
2013. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem fel kell tölteni antioxidánsokkal a szervezetet! én külsőleg az Exxema kenőcsöt használom.
2013. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belsőleg? Iszunk, mint a gödény.
2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

sajnos az ivás nem segít:S

nem baj még kísérletezem!!!

az a gáz hogy nem allergiától van emrt akkor már tudnám hoyg mivel ne érintkezzek vagy mit ne egyek..

2013. ápr. 2. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Belsőleg semmit. Nem ehetek amúgyse tejet, glutént és cukrot, ha ennél egészségesebben akarnék táplálkozni, akkor már éhen halnék. :D
2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Flavint, Életkristályt, Pollengrappe kapszulát ajánlok. Valamint ahol ki szokott jönni, ott fokozott bőrápolást. Az a lényeg, hogy ne száradjon ki a bőröd.
2013. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Méregtelenítés, epehajtó tea.
2013. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyél húst, bármilyent, zöldséget, amennyit akarsz, kevés gyümölcsöt. Ezekből rendes ételt lehet készíteni. Laktató, nem éhezel mellette. Változatosan készítsd el. Főzz zsírral és jó olajjal.Ez akár kókusz is lehet.Ne egyél cukrot, ne fogyassz tejterméket!Sem gabonából készült akármit, krumplit, rizst.A cukrot pótolhatod steviával, eritrittel, nyírfacukorral.

Szedj elég D-vitamint, C-vitamint, és napozz, amikor teheted.

Ne moss a divatos mosószerekkel, használj mosódiót, -szódát, foltsót (olcsóbb is), és különösen ne használj öblítőt. Ecet a legjobb öblítő.

2013. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!