Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcéma ellen valami?

Ekcéma ellen valami?

Figyelt kérdés
Mikor szültem a kisfiam a kórházba valami fertőtlenítő volt a szobánkban és azt raktuk a kezünkre.de nekem olyan rossz hatása volt,hogy kijött valami viszkető,folyadékkal megtelt hólyagos allergia.szerintem ez ekcéma.ez már 7hónapja volt,de még most sem múlt el.régebben soha nem volt ilyenem.tudnátok ajánlani valami hatásosat erre?
2011. jún. 23. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvost. Ha jól tudom, a váladékozó ekcéma fertőző!
2011. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ekcéma önmagában nem fertőző, de kétségtelen, hogy a nedvező ekcémás bőrön könnyen megtelepednek baktériumok.
2011. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valami krémet tudnátok ajánlani rá?
2011. júl. 4. 18:46
 4/6 anonim válasza:
én ekcémás vagyok és az orvosom Elidel krémet ír fel mindig.Az nekem elmulasztja.:)
2011. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 17. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Eszter holt-tengeri iszapos szappanja!

Kb. 1,5 éve jött egy folt a lábfejemre, valami szörnyen nézett ki néha, viszketett, feszült... kipróbáltam rá pár csodakrémet, mondanom sem kell, hogy kukába való az összes... aztán gondoltam kipróbálom Antalovics Eszter szappanját! És bevált! Bár az elején türelmetlen voltam ezzel is, de kb. 2 hét használat után észrevettem, hogy nem viszket, halványul! Ma pedig már csak a folt helye látszik, hogy ott világosabb a bőr, mint a környező részeken (nem tudott lebarnulni :) ).

Elsőre szerintem mindenki ódzkodik az ilyen internetes rendelésektől, de ebben tényleg lehet bízni. Az ára sem annyira borsos, és nagyon-nagyon sok pozitív véleményt lehet róla olvasni.

Esztert itt lehet megtalálni:

[link]

[link]

[link]

Ekcémára mindenképpen a holt tengeri iszaposat ajánlom, én minden reggel felhabosítottam az érintett területen, majd lemostam.

De a többi szappant is merem ajánlani, fürdésre, arcmosásra, főleg a kókuszos és a csokis nálam a nyerő :)

2011. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!