Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hllo soha nem edzettem 56kg...

FARAGO ROLAND kérdése:

Hllo soha nem edzettem 56kg vok rendeltem 100 szem danát. Kérdésem hogyan, enyinek van e értelme problémás e? stb kössz

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 19:50
 1/1 anonim válasza:

NEM!!!

Neked nincs értelmi szinted !

Danabol a legszarabb annál nincsen lejebb az utolsó ratyi cigánykoksz...

Gyúrjál rendessen ne kokszal!! Főleg ne ezzel!

Egyébként megfelelő kaja nélkül semmit se ér megfelelő kajával meg csak minimálissat.

talán ha sokat iszol hozzá megdob egy 10 kilóval amni majd le is megy 2 hónapon bellül sőt annyit se jósolok neki...

Szedj tömegnövelőt Brutál Gainer,Hipermass 5000,Power Mass,Forced Mass

Mellé emelt szintü szénhidrát Carbo-X

Mehet mellete a kreatin Creatin Monohydrate napi 4 szer 5g vagy Tri Creatin Malata

Sok rízs csirkemell egy héten 4-5 edzés másfél-két óra kemény súlyzózás aztán máris lehet javítani a testömegen...

Ha meg megrendelted és nem baszod ki a kukába akkor megérdemled hogy beledögölj! HAJRÁÁÁ!! :)

eGYÉBKÉNT KOKSZOLNI NEM A KEZDÉSKOR KELL HANEM HA MÁR OTT TARTASZ HOGY NEM TUDSZ TOVÁBB FEJLŐDNI BÁRMIVEL IS PRÓBÁLKOZÓL. De még akkor sem!

Ráadásul egy kúrát le kell vezetni megfelelően szóval hiába fosol szurni magad ha rendes kúrát akarsz azt is kell...

Nyugodtan szed be a szarodnak az 5 szörösét csak utána ne kiáltozz a dokinak hogy nem áll fel a pö csöd vagy daganatod lesz vagy ha leáll a májad vagy a veséd.

2013. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!