Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Alora Natúrszappan-Mannaszappa...

Alora Natúrszappan-Mannaszappan, melyik másolja melyiket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg félelmetesen hasonlóak...Ez az utóbbi időben alakulhatott így, fokozatosan. Én a Mannától többször rendeltem már. Igazán jó termékeik vannak, de gyorsan drágul. Az Alora nem volt ennyire klassz kb 1 éve, mikor utoljára nézegettem a termékeiket. Igaz, a Manna is mostanában újult meg...
2013. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az Alorától vették át a design-t?
2013. máj. 3. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Manna termékei nagyon beváltak. Hogy a design honnan jött, nem tudom. Tavaly változtattak sokat rajta, mióta Magyar Termék Nagydíjasok lettek.
2013. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Erre a kérdésre nagyon egyszerű a válasz szerintem.


A Manna egyértelműen piacvezető a 300 ezer fölötti Facebook rajongójával (ne felejtsük, hogy a Telenor ennek a harmadával büszkélkedhet például).

A mannaszappan.hu Innovatív, folyamatosan fejleszt, nemzetközi piacokon jelenik meg, Magyar Termék Nagydíjat nyertek tavaly, stb. tehát egy igazi

magyar sikersztori.


A másik cégnek nevét nem hallottam még, alig van követője a Facebookon, és nagyon erőltetett a megjelenése, tisztán látszik, hogy a Mannát majmolja. Ha alaposabban megnézitek, akkor az is látszik, hogy a Mannánál minden elsőosztályú, beleértve a termékfotókat is. A másik cégnél a termékfotók olyanok, mint a gagyi kínai utánzatok, a szappanokon pedig szintúgy látszik, hogy nagyon amatőr minőségűek.


A piacvezető ismérve, hogy mindenki őt másolja, tehát egyértelműen a Manna az eredeti, ez nem lehet kérdés.

2013. máj. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Teleki Gabó válasza:
Nekünk Zelka van otthon, az is hasonló, de ellentétben a mannával az tényleg natúr. Úgy tudom, hogy a manna szappanpehelyből meg nem igazán natúr összetevőből dolgozik, a Zelka pedig tényleg 100% natúrszappan. A Zelka szappan párom ekcémáját 2 hét alatt szinte teljesen elmulasztotta.
2013. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogica1 válasza:

Megnéztem a "Zelkát", a fenti hozzászóló (#4) logikáját követve az is csak egy manna szappanos másoló. Ha a Zelka natúr, akkor én egy Trabant vagyok, bemásolom egyik krémjének az összetevőjét, tele van kemikáliával:

INCI: Water / Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Glucose Sesquistearate, Zea Mays (Corn) Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Lactic Acid, Disodium EDTA, Caesalpinia Spinosa Gum, Phenoxyethanol, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, Ascorbyl Palmitate, Lecithin

A manna szappan az eredeti.

2013. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Köszönöm a válaszodat, annyit azért hozzátennék, hogy én rendeltem mindkét cégtől szappanokat, és az Alora Natura szappanjai nagyságrendekkel jobb minőségűek.

2013. máj. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!