Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használta már azt a...

Valaki használta már azt a "manna szappan"-t ami pattanások és a zsíros bőr ellen van?

Figyelt kérdés

Rendelni akarok...és azt írják 3 db van ebben a csomagban...

Aki kipróbálta már kérem írjon! ;)

És hogy kell használni??

Válaszukat előre is köszönöm! :)



2013. ápr. 17. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Szia, én az Ekcéma Stop csomagot használom már régóta, és nekem nagyon bevált, gyakorlatilag tünetmentes lettem. Korábban a hátamon voltak pattanások, azok is teljesen elmúltak, de nem attól a csomagtól amit te szeretnél megvenni. Azt még nem próbáltam.
2013. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szárította a tündérkert szappanjuk, és csak még ragyásabb lettem.
2013. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a teafaolajos coco szappant használom, azóta nem vagyok pattis :) először rettentően száraz lett a bőröm tőle, de két hét után rendbe jött és elmúlt a zsírosság (akkor még naponta 2x használtam, azóta már elég hetente 2x ) :)
2013. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem szárított ugyan valamennyit, de nem lett sokkal jobb a helyzet. a szappanház levendula szappanját ajánlom! olcsóbb, és tovább is megmarad, ráadásul (nekem) hatásosabb volt!
2013. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!