Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Van olyan lány, aki olyan...

Van olyan lány, aki olyan barátot szeretne magának, aki oda figyel rá, hogy mit eszik, nem cigizik stb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit eszik, nem cigizik, stb.? Van apám.. :D
2013. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az exem cigizett, és mikor felhoztam neki h nem kéne(elég ritkán mertem) folyton csesztetésnek vette, pedig elmondtam h én neki akarok jót,.... eléggé belefáradtam, szóval nem hátrány ha nem dohányzik...kajálás: hát az jó ha odafigyel h pl egyen zöldséget,gyümit is néha, de egy rendes pasi nem salátán él:) ha nem chipsszel meg energiaitallal tömi magát folyton az is jó pont, de nem mérvadó h mit eszik...p
2013. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze. Ha cigizik, szóba sem állok vele, mert úgysem bírnék a közelében megmaradni...


És a mit eszik is fontos bizonyos szintig. vagy inkább a mennyit... Nem szeretnék egy dagadt hájpacnit, aki folyton zabál. A bio életmódot viszont túlzásnak tartom, arra nincs mindenkinek keretje... Elég ha az olcsóbb étkek közül képes változatosan és egészségesen kajálni...

2013. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi voltam, mit gondoltok erről, nem dohányzom és utálnám, ha a barátnőm láncdohányos lenne, még esetleg napi 1-2 szálat elnéznék neki, de hogy rendszeresen pöfékeljen mellettem az már idegesítene.
2013. máj. 24. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen társat szerettem volna,de még hírét se hallottam,hogy létezne ilyen pasas,pedig már nem vagyok lány. 40 éves nő vagyok..
2013. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább egy dohányost szagolgatok egész nap,persze olyat,aki tisztálkodik is mellette,fogat mos. Ismerek olyan embereket,akik nem dohányoznak,és nagyon büdös rohadt szag jön a szájukból,fiatal koruk ellenére..hát mit mondjak,....undorító...
2013. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem ha egy fiú nem dohányzik az egyértelműen jó pont :)


Az odafigyel hogy mit eszik alatt nem tudom pontosan mire gondolsz. Ha teljesen bio dolgokat eszel és eszedbe sem jut pl néha bundás kenyeret reggelizni az egy kicsit bosszantana. De ha ez nem ennyire komoly, csak annyi hogy nem eszel minden nap zsírban tocsogó kaját és próbálsz sok zöldséget enni azzal is teljesen egyetértenék, sőt, még örülnék is neki ;)

2013. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Fiatal barátom!


Mivel úgy vélem, tinédzser-korú lehetsz, ezért azt gondolom: szükséged lehet némileg bővebb — tehát nem csak közvetlenül a kérdésedhez kapcsolódó — információra a női nemmel kapcsolatban — meg úgyáltalában! Ezért hát szíves figyelmedbe ajánlom — tapasztalati tényeken alapuló — szerény meglátásaimat.


Elsőként a dohányzással kapcsolatos aggályaidról — úgy általában:

Nos, jó, ha tudod: A DOHÁNYOS EMBER AZ EGY ÖNZŐ EGYED! (Tisztelet a nagyon ritka kivételnek...) Ergo: ha olyan lányra vágysz, aki — ahogy Te mondod —: „...olyan barátot szeretne magának, aki oda figyel rá, hogy mit eszik, nem cigizik stb?”, akkor ELEVE ne közelíts olyan lányhoz, akiről már tudod, hogy dohányzik! Miért is?

1. Nem fogod tudni átnevelni (leszoktatni)!

2. Ő maga nem fog leszokni a dohányzásról, hacsak nem eleve flancból, vagy bakfis-„öntudatból” füstöl(t) olykor-olykor. (De meglehet, mire elkövetkezik az a pillanat, eltelik vagy 20 év is, ám addigra már olyannyira átitatódik a szervezete a nikotinnal, hogy még a micsodája is attól szaglik...)

3. Ha dohányzó lányt veszel feleségül (vagy élsz vele, mindegy), és később gyereketek lesz, nagy eséllyel még a babavárás időszaka alatt sem fogja félredobni a cigarettát! Vagyis: még a sarjad (gyermeked) is telítődve lesz nikotinnal!

4. Esélyed lesz továbbá arra is, hogy lehetsz te akármennyire is jó az ágyban, ő akkor is arra fog összpontosítani, hogy mikor gyújthatna már rá egy „jó” spanglira…! És hidd el, meg is teszi, legkésőbb, miután megvolt az orgazmusa, de te még gyönyör-lázban égve kívánnád, hogy édelegjetek kicsit, ám ő már rá is gyújtott… (És akkor neked elmegy a kedved az egésztől — előbb-utóbb még attól a nőtől is…!)


Most térjünk rá az étkezésre — meg egyebekre.

Itt is ki kell, hogy ábrándítsalak.

1. Egy nő a legritkább esetben hallgat egy fiúra (egy férfira) abban a tekintetben, hogy ő (mármint a lány [a nő]) mit egyen! Ebben a vonatkozásban a nőket döntően az motiválja és befolyásolja (ha egyáltalán befolyásolja őket…), hogy NŐTÁRSAI miként vélekednek az alakjáról…!

2. Egyébiránt, jó ha azt is tudod, hogy a NŐK gyakorlatilag SOHASEM A FÉRFINAK öltözködnek! Ők ezt is leginkább nőtársaik (barátnőik) irigy szempillantásaiért teszik…! Ne lovalld tehát sohase nagyon abban magad, hogy barátnőd (feleséged stb.) esetleg a Te kedvedért fog majd felvenni (venni) magának valami rucit! Arról a nőről, aki így tesz, saját barátnői általában azt gondolják a háta megett, hogy: teknő, esetleg, hogy cseléd...!


Ha pedig már itt tartunk, álljon itt még néhány további jótanács a részedre a nőkkel kapcsolatban — leginkább saját „kútfőből”. (Ahol aforisztikus idézetet írok [tőlem vagy mástól eredőt], ott azt külön is jelzem.)


Mire ügyelj(ünk) a nőknél?


Alap posztulátum: „Ha asszonyokkal élet-hosszig barátian értesz szép szót, oly’ könnyen érsz el jóból s szépből szinte mindent, mint sasmadár a fennen magas szikla-platót. Ha azonban dúlsz-fúlsz, perelsz, ellenséggé teszed őket, készülj bajra, legrosszabbra — elveszhet óh, akár minden —, s halálodig szidhatod majd az összes élő s halott nőket...!”

— Vulpes „Scepticus” Optimus Prætor (Baksai-Róka Béla)


■ További alapvetések:

1. „Ne akarj mindig, mindenáron minden nőnek tetszeni.” — V. „S”. O. P. — Ámde...

2. „Egy nőt általában semmilyen helyzetben sem ajánlatos visszautasítani, mert előbb-utóbb megbosszúlja...” [ismeretlen szerző]

3. Ha csak lehetséges, soha és semmilyen szempontból ne légy függő viszonyban senkitől, legfőképp anyagiak tekintetében ne, különösen pedig nőtől ne — még ha akár a saját szülőanyád, vagy kedvesed is az a nő, akkor se. Ha ugyanis belemész egy ilyen „játékba” — legyél akár 40 éves „fiacskája” a te drága jó Édesanyádnak, vagy legyél akár 20 év óta jóban-rosszban, sülve-főve együtt a te hőn (hűn?...) szeretett kedveseddel —, ő előbb-utóbb biztosan be fogja nyújtani a „számlát”, ki fogja használni a megszerzett helyzeti előnyét, és nem fogja kihagyni, hogy a legváratlanabb pillanatokban az orrod alá ne dörgölje valamilyen formában, ki is az úr a házban, és hogy milyen sokkal is tartozol te neki, amiért is volt olyan kegyes, hogy segítő kezet nyújtott néked a te nagy bajodban...!

4. Kialakulóban lévő kapcsolat esetén ajánlatos tisztázni, hogy van-e ikertestvére a hölgynek...


■ Külsőségek:

● Amíg nem láttad mosolyogni (a nőt) — nem láttál semmit sem...!

● Amíg nem hallottad kacagni — nem tudsz róla semmit sem...!

● Amíg nem láttad smink nélkül — kora reggel, ágyból felkelve —, nem láttál semmit sem...!

● Amíg nem láttad (legalább részben) ruha nélkül (világosban!) — nem láttál semmit sem...!

● Ha érdes, száraz vagy ráncos bőre van — felejtsd el.

● Ha lehajtott fejjel csúnya tokája van — felejtsd el.

● Ha nadrágot hord — 40% eséllyel rossz a lába (esetleg hideg van...).

● Ha elmúlt húsz, legalább 60% eséllyel számíthatsz minimum egy gyerekre!

• Ha a gyerek — bármi okból — nem szimpatikus, lehetőleg felejtsd el a nőt is! (Feltéve, hogy nem vagy belé szerelmes...)


■ Mentális képességek:

● Ha nincs humora — felejtsd el, mert Peterdi Pál szerint: „Akinek humora van, mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes…!” (No comment, ha csak például: Dolfikára, a Hitler-família „üdvöskéjére” gondolunk… Ő aztán sokmindennel [sok mindenki felett] rendelkezett, egyetlen tulajdonsággal nem rendelkezett — na mi lehetett az…?)

● Ha egy hét után is úgy érzed: nem tudsz vele szót érteni, mert folyton sminkről, ruháról, ételekről, sztárokról, barátnőkről, illetve egyéb semmitmondó témáról, esetleg ne adj' isten: a volt fiú(i)ról/férjéről (férjeieiről)/szeretőjéről (szeretőiről) stb. fecseg — felejtsd el.

● Ha a „tapogatózási” idő után sincs véleménye a dolgokról, vagy nem indít önállóan témát — felejtsd el.


■ Szex:

● Amíg nem szeretkeztél vele — nem tudsz róla semmit sem...

● Ha szaga van és nem illata — felejtsd el.

● Ha csókolózás közben száraz a nyelve — felejtsd el. (Ki a fene akar egy smirglivel csókolózni?...)

● Ha már megtörtént az első „birkózástok”, de utána, vagy másnap reggel — akármilyen okból — úgy érzed: nem ő volt a legjobb azok közül, akiket valaha is ismertél, igazad van, és felejtsd el a nőt!

● Ha nem volt „lövésed sem” (pláne, ha ő sem érezte „jól” magát...) — felejtsd el.

● Ha szeretkezés közben „szaglik” — felejtsd el.

● Ha „lusta”, vagy nem érzi a hullámhosszodat — felejtsd el.

● Ha rögtön az után rágyújt — felejtsd el. (Az okot fentebb már vázoltam…)


■ „Szürke” mindennapok:

Alapvető: A megismerkedés dátumát, valamint a Kedves születése és nevenapját illik szem előtt tartani!


◘ Család, gyerek, illetve ezzel kapcsolatos tudnivalók:

● Család: „A család »intézményének« három szegletköve — alapvető rendeltetése és célja: közös erővel a lehető leghatékonyabban — de a lehető legtisztább módszereket igénybe véve — megteremteni a családtagok kiteljesedését és érvényesülését segítő körülményeket, illetve folyamatosan elősegíteni a segítő-támogató tényezők érvényre jutását, mindeközben pedig a lehető leghatékonyabb módon — azonban ha kell (ha másként nem megy), akár illegális módszerekkel megvalósulóan is — kiküszöbölni, semlegesíteni, vagy legalább az éppen adott körülmények között lehetséges legcsekélyebb mértékűre csökkenteni a családtagok kiteljesedését és érvényesülését gátló, korlátozó, vagy azt éppen elnyomni, megtörni szándékozó tényezőket, függetlenül attól, hogy azok hátterében tudatosan szándékos indítékok, vagy tudattalan, szándéktalan okok állanak.”

— V. „S”. O. P.


• Családi „kisokos” (Még dolgozom rajta, ezért oly’ rövid…):

− A Gyerek

- Bevásárlási tanácsok:

1. 12 éves kor előtt (ha csak egy mód van rá) ne vidd le magaddal csemetédet bevásárolni, hogy úgy mond: tanuljon az a gyerek... Nem fog tanulni, ellenben kitűnő érzékkel fog jégkrémért, cukorkáért, csokoládéért stb. sivalkodni, és (ha rosszul is nevelted) el is fogja érni azt, amit akar...



Egyelőre ennyi…


Ha további kérdéseid lennének, tedd fel azokat nyugodtan. Ha módom lesz rá, szívesen válaszolok rájuk.


Üdv!


U.i.: Rohadt felhasználóellenes ez a platform! Nem lehetséges ugyanis normálisan formázott szöveget bevinni!

2013. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Na, van itt még neked, egy-két ÉLET-tanács - aforizmákkal

"feltálalva". Ezek voltaképpen egymásba kapcsolódó

Alapeszmék avagy Vulpes „Scepticus” Optimus Prætor

(Baksai-Róka Béla) saját „kiörlésű”, válogatott

alap-aforizmái:

● Csak a pénz hatalmasai hiszik, hogy a pénz

mindenhatóvá tette őket,

a Mindenség jogara azonban nem került a pénz egyetlen

hatalmasához sem! — …ám…

● A pénz hatalmát csak saját fegyverével győzheted le!

— …viszont…

● Száz ellenség is csak annyi, mint a semmi, ha van

barátod — csak egy is —, de színigaz, ám egyetlen,

„jó” ellenséged is okozhatja veszted, ha száz barátod

is mind, mind csak gaz! — ...de ügyelj arra...

● Ha asszonyokkal élet-hosszig barátian értesz szép

szót, oly’ könnyen érsz el jóból s szépből szinte

mindent, mint sasmadár a fennen magas szikla-platót.

Ha azonban dúlsz-fúlsz, perelsz, ellenséggé teszed

őket, készülj bajra, legrosszabbra — elveszhet óh,

akár minden —, s halálodig szidhatod majd az összes

élő s halott nőket...! — …de azt se feledd…

● Ma több vagy, mint tegnap, és holnap több leszel mint

ma, s ha ebben már nem hiszel — nincs miért tovább

élned! — …mert…

● Ha nincsenek igényeid, egy napon majd arra ébredsz,

hogy az egész életed — minden, amit addig felépítettél

— beleveszett az igénytelenségbe! — …hiszen…

● Emberként létezni alapvetően annyi, mint: átgondoltan

mérlegelni, igényesen választani, és szabadon

cselekedni, aztán ismét mérlegelni, választani, és

cselekedni, aztán ismét, és ismét, és ismét...

— Ennyi. — …de tudnod kell…

● Az a legszabadabb ember, aki képes függetleníteni

magát a körülményektől, legyenek azok bármilyenek is.

— …de hát…

● A szabadság nem más, mint a gondolat tetté

kovácsolásának esélye. Minden egyes ember csak oly’

mértékig szabad tehát, amilyen mértékig személyes

adottságai és képességei — lehetőségei, erényei és

hibái, valamint ezek révén „felépülő” társadalmi

korlátai — teret engednek neki elgondolásait

megvalósítani. — …ám…

● Ha olyannyira „elvarázsolt” gondolataid vannak, hogy

már a saját anyád sem hisz abban, hogy képes leszel

valaha is megvalósítani azokat, akkor három eset

lehetséges:

a.) totális idióta vagy;

b.) olyan zsenit kell tisztelni benned, amilyet már

évszázadok óta nem látott a világ;

c.) esetleg anyád (is) hülye... — …persze…

● Ha már te sem hiszel az álmaidban, nem érdemled meg,

hogy megvalósuljanak! — …de azért mindig számolnod

kell azzal…

● Ha alkotsz valamit, és egy idő után úgy érzed, az már

szinte tökéletes, hát csak gondold végig még egyszer,

és hamarosan rá fogsz jönni: tévedtél…! — …viszont jó

tudni…

● Ha valami annyira mesterkélt, hogy szinte már

természetes, akkor tökéletes! — …ámde…

● A tökéletesség a csőd maga…! — …ezért aztán…

● A dicsérettől hányingerem van, ha pedig szidnak,

kivágom az ólajtót...! — …viszont…

● Ha már nem tudod megváltoztatni a világot, hát gyűjts

magad köré társakat, jelöljetek ki utakat, és

fedezzetek fel más világokat...! — …ám sohse feledd…

● A világvége akkor fog elkövetkezni, amikor már bárki

közülünk istent (vagy orvos-doktort) játszhat…


Élj boldogul - és hasznosulj a tanácsokból!

2013. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Claww válasza:
Az én barátom is ilyen..érdekli hogy mit eszem,mennyit alszom,tanultam e, kikkel állok szóba, stb. a batánőim szerint : nem normális "és ők nem birnák elviselni" De én szeretem..mert szerintem ez a törödés jele, ugyanis ha nem szeretne leszarná hogy mit hogyan csinálok..:)
2013. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!