Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki "szeretne...

Van olyan lány aki "szeretne állva pisilni"?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem.ÉS te ha lány vagy szeretnél állva ha fiú akkor pedig ülve?
2009. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én például szeretnék. Sokkal egyszerűbb a fiúknak, csak félreállnak és .... Nekünk meg? Az egész fenék kilóg! Fúj a szél.... Tiszta ciki! És van úgy hogy muszáj és nincs WC. Pl. pár éve a buszunk elakadt a nagy hó miatt és vagy 3 órát ott rostokoltunk. Nekem meg pisilni kellett, szóval nem volt más választás.


Szóval én örülnék neki, ha tudnánk.

2009. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, addig örüljetek, amíg ülve pisiltek! Egyébként igazatok van, de az ülve pisilés higiénikusabb (néhány fiú is így vizel), ugyanis így nem fröcsögnek szét az alig látható húgycseppek a vécében.


Mellesleg kitaláltak egy, a fiúk által használt piszoárhoz hasonló vécékagylót lányoknak. Ez is a falra szerelhető, és csak fölé kell guggolni/állni (nem kell a retkes vécére ülnötök).

2009. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, talán ez az egy, amit irígylek a fiúktól :P

Elsősorban én is a váratlan helyzetekre gondolok, amikor nincs a közelben WC...

2009. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van.

És külföldön már van ilyen női pissoár, illetve olyan 1x haszn. tölcsérszerű alkalmatosság amivel a lányok képesek a közönséges ffi pissoárba vizelni, tényleg higiénikusabb.

2009. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem minden lány szeretne
2009. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pisiltem már állva.Táboroztam a bátyám haverjaival és a parazsat szalonna sütés után elkezdtek pisilni,és cukkoltak hogy miért nem állok be,én meg beálltam. Előretoltam a csípőm széthúztam jól a puncim és hadmennyen .Az első két kis sugár mellé ment a ruhámra a többit tudtam irányítani.Érdekes ők mindjárt abba is hagyták és engem figyeltek.Csak egy srác próbált minden áron pisilni neki nem ment,addig húzgálta nyomkodta a kukiját miközben figyelte hogy nekem milyen jól megy.Végre neki is sikerült hülye egy pisije volt fehéres színű ,sűrű és nem valami sok, és a farka úgy rángált közben. Nem tudom mit ihatott hogy ilyen lett neki.Hát egy kicsit pisis lettem , ettől eltekintve tök jól sikerült.


Edith

2010. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állva vizelés jobb. Férfiként én tudom. Ülve visszacsobbanhat a nők seggébe,ez szőrnyű lehet. Én mindig olyan röppáját tolom,hogy az apró cseppek ne verődjenek vissza rám, azt egyszerüen nem birom elviselni.NEm mindegy hogy a kagyló melyik részét célzom be például. Ezért nem szeretek a állo vizeldébe vizelni,mert arrol könnyen visszaverődik, jobb a hagyományos slozéba. És álló pózban.
2010. szept. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én szeretnék állva pisilni!

Kirándulásokon, túrázáskor nagyon kellemetlen, mikor a fiúk megállnak minden fű-fa tövében és elvégzik a dolgukat, míg nekünk lányoknak keresni kell egy megfelelő bokrot, kellőképpen le kell maradni mindenkitől, stb...

És ne gyertek azzal, hogy a fiúk se pisilnek ülve, mert a fiúk igen is tudnak ülve is és állva is pisilni!

Megint egy dolog, amiben könnyebb a férfiaknak:)

2010. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!