Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha egy szifont megtöltök...

Ha egy szifont megtöltök vízzel, majd oxigént adok hozzá patronból, mi történik kémiailag? Az oxigén nem csak hajtógáz lesz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 11:53
1 2
 11/12 hangszoros válasza:

Döncike.

Van ilyen oxigén patron ( kék csíkkal jelölve miként a habpatron )

Jut eszembe: Van egy csodálatos kis hegesztő készülékem, ami két CO szerű patronnal menne.Kicsit hosszabb mint a szifonpatron. Tenyérben elfér. Mekgreiger( vajon, hogy kell helyesen írni? )filmben láttam

Na legalább ötletet adott hol lehet ilyen patront keresgetni.

A szifon végét nehezen lehetne bekapni "direkt befecskendezésre" a csöcsének alakja miatt. Húzós ára van 45700 kemény Huf.A patron csere se ocsó ! 4100Huf.

Az a 2000mg/ liter töménység elég hihetetlenül hangzik.

"hab patronnal, annak orvosilag igazolt hatása van" Ez mi? Boldogság érzés fokozó?

[link] ez nekem nem nyilik.

2012. febr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 hangszoros válasza:

Témába vág.

Én vadászom a hidrogénperoxid gyógyászati könyvét. Az is valami vér oxigén dúsító hatású.

Dumálok haverral. Erre mondja: Most akar csinálni HHO generátort, és a HHO gázzal desztvízet "oxigenizálni"

Olyan profi cucost összehozott, hogy csak lestem.

Desztvíz csinálót is 10 körül kihozta. 5volt a corr csőkigyó nálam, 3ért vett egy kuktát, 2-ért meg egy ventilátort hűtésnek. Ámultam, és bámultam, hogy összehozta az aparátot!

2012. febr. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!